آیا قصد رفتن به سفر و تهیه بلیط تور لحظه آخری دارید اما نمیدانید دقیقا چگونه آن را خرید کنید؟ در حال جستجوی بلیط تور ارزان قیمت و مناسب هستید؟ نگران نباشید، ما در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم تا سفری لذت بخش را در کنار خانواده خود تجربه کنید. اما قبل از هر چیز بهتر است درباره اینکه تور لحظه آخری چیست و چه تفاوتی با سایر پرواز ها دارد، صحبت کنیم.

تور لحظه آخری چیست؟

در واقع این نوع از سفر یعنی تور لحظه آخری، مسافرتی است که بر روی پروازهای چارتر ارائه می شود و شما میتوانید به آسانی آن را از آژانس های مسافرتی داخلی یا خارجی تهیه کنید. به طور معمول شرکت های هواپیمایی ایرانی یا خارجی، بخشی یا تمام صندلی های یک هواپیمای مسافربری را خریداری می کنند و بدین صورت این شرکت ها میتوانند به راحتی و با قیمت دلخواه خود به مسافران بلیط چارتری را بفروش برسانند. بعضی از مواقع شرکت مورد نظر که چارتر کننده هواپیماست، شاید نتواند در زمان پیش بینی شده تمامی بلیط‌ ها بفروشد، که در این صورت متحمل ضرر بسیار سنگینی خواهد شد. به همین دلیل ممکن است که آژانس هواپیمایی مورد نظر تصمیم به فروش بلیط های خود به صورت ارزان تر یعنی لحظه آخری کند.

تور لحظه آخری

خرید بلیط تور لحظه آخری! چگونه؟

خرید بلیط تور لحظه آخری به آسانی امکان پذیر است و شما تنها باید آژانس هواپیمایی و مقصد خود را انتخاب کنید. به عنوان نمونه از شرکت های خوب خارجی میتوان لوفت هانزا را نام برد. در سایت لوفت هانزا نوشته شده است:

ما شما را به زیباترین مکان های جهان می بریم.

این شرکت هواپیمایی طیف گسترده ای از بلیط های تور لحظه آخری را به مسافران ارائه می دهد. از مجموعه گسترده هتل ها گرفته تا تورهای مختلف گردشگری در کشورهای گوناگون دنیا. شما میتوانید با بالاترین کیفیت و قیمت های واقعا ارزان بلیط تور لحظه آخری خود را تهیه کنید. هم بصورت انفرادی و هم بصورت خانوادگی میتوانید سفری لذت بخش را در این تور تجربه کنید.

بلیط و تور لحظه آخری ارزان

برای تهیه ارزان بلیط تور لحظه آخری بهتر است ابتدا در سایت های مختلف جستجو کنید. جستجوگرهایی در اینترنت وجود دارند که شما میتوانید با مراجعه به آن ها ارزان ترین قیمت بلیط تور را پیدا کرده و خرید کنید. از سایت های مختلفی که بسادگی طیف وسیعی از قیمت های تور پرواز لحظه آخری را در اختیار شما قرار می دهند، میتوان: Trivago، Expedia، goSeek، Hotels.com را نام برد. فقط کافیست مقصد دلخواهی که قصد سفر به آن را دارید انتخاب کنید و تمام.

بلیط تور لحظه آخری

چرا به صورت تور لحظه آخری سفر کنیم؟

  • با تور لحظه آخری در زمان خود صرفه جویی می کنید

وقتی بلیط پرواز به صورت تور لحظه آخری را خرید می کنید، ممکن است وقت زیادی دیگر برای تحقیق و انجام کارهای دیگر نداشته باشید. در نتیجه، در زمان خود صرفه‌ جویی می‌ کنید و آن را صرف آماده شدن برای سفر می کنید.

  • شما یاد می گیرید که مستقل تر شوید

وقتی بدون برنامه و هدفی یکی از مقاصد را برای تور لحظه آخری انتخاب می کنید، این عمل شما را وادار خواهد کرد تا مدبر و مستقل شوید. البته در صورتی که قصد سفر انفرادی را دارید. ما پیشنهاد میکنیم حتما در اینباره بیاندیشید.

  • با تور لحظه آخری می توانید ارزان تر سفر کنید

چه کسی دوست ندارد با قیمت های پایین و ارزان قیمت سفری به کشورهای مختلف دنیا داشته باشد؟ یک توریست اروپایی در این باره می گوید:

وقتی به دوستانم می گویم که برای سفر بین کشور های اروپایی اغلب 70 دلار پرداخت می کنم آنها بسیار تعجب میکنند. البته این در صورتی است که در مورد تاریخ سفر خود کمی انعطاف داشته باشید.

او می گوید برای خرید بلیط تور لحظه آخری از سایت Skyscanner استفاده میکند و از خدمات آن و قیمت ارزان تورها رضایت کامل دارد.

طبق گفته این توریست ممکن است یک پرواز لحظه آخری از شهر مادرید به برلین، حدود 250 دلار قیمت باشد، اما در لحظات آخر فروش، ممکن است تا قیمت های بسیار پایین تر هم بیاید. اما بعدا ممکن است قیمت ها دوباره افزایش نیز بیابد.

  • پرواز تور لحظه آخری شما را مجبور می کند سبک سفر کنید

با تهیه بلیط تور لحظه آخری همه چیز برای یک سفر خوب آماده است. شما تنها با یک چمدان دستی نیز میتوانید بسادگی سفر کنید.

تور لحظه آخری

بلیط تور لحظه آخری خود را وسط هفته تهیه کنید

خرید بلیط در وسط هفته به شما کمک می‌ کند تا بیشتر در هزینه های خود صرفه‌ جویی کنید، زیرا بیشتر افراد تمایل دارند برای تعطیلات آخر هفته بلیط را رزرو کنند. از طرفی ممکن است جاذبه های گردشگری همچون زیارتگاه ها، آخر هفته ها بسیار شلوغ باشند و شما نتوانید به راحتی زیارت کنید. به همین دلیل بهتر است در زمانی سفر بروید که مکان مورد نظر شلوغ نیست.

تورهای لحظه آخری شگفت انگیز هستند

تورهای لحظه آخری برای کسانی مناسب هستند که مقصد خاصی، هتل خاص یا حتی نوع اتاق خاصی را در نظر ندارند. اگر به فکر رزرو صددرصدی یکی از این موارد هستید، ممکن است ناامید شوید. برای مثال، اگر مرتب به تور استانبول می روید و در یک هتل لوکس 4 ستاره در اتاقی با منظره زیبایی اقامت دارید، ممکن است مجبور شوید در یک اتاق کوچک با امکانات کمتری اقامت داشته باشید. یعنی هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که در تورهای لحظه آخری بتوانید به بهترین امکانات دسترسی داشته باشید. اما با این حال ارزش یک بار تست کردن را دارد و میتوانید تجربه های جدید و شگفت انگیزی کسب کنید.

تور لحظه آخری

مقاصد پرطرفدار خارجی برای تور لحظه آخری

با توجه به جستجوی زیاد عبارات: تور لحظه آخری کیش، تور لحظه آخری مشهد، تور لحظه آخری قشم و تور لحظه آخری اصفهان میتوان نتیجه گرفت که این چهار شهر در کشورمان، مقاصد پرطرفدار داخلی در تورهای لحظه آخری هستند.

مقاصد پرطرفدار خارجی برای تور لحظه آخری

برای مقاصد خارجی نیز این عبارت بیشتر جستجو شده است: تور لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری آنتالیا، تور لحظه آخری دوبی، تور لحظه آخری گرجستان، تور لحظه آخری ارمنستان و تور لحظه آخری فرانسه. البته تعدادی بیشتری از جستجوها مربوط به شهرهای کشور ترکیه می شود، که نشان از پرطرفدار بودن این کشور برای گردشگران ایرانی است.

تور لحظه آخری

بهترین تور لحظه آخری

برای تجربه سفری خوب بهتر است از قبل با مقصد مورد نظر آشنا شوید. در اینترنت و سایت های مختلف میتوانید نظرات گردشگران را خوانده و از آن ها استفاده کنید تا بهترین تور لحظه آخری را تجربه کنید.

به عنوان مثال فردی با نام مارک درباره تور لحظه آخری دوبی خود میگوید:

این تور لحظه آخری جاذبه هایی را پوشش می داد که امیدوار بودم ببینم. از خیره کننده ترین و زیباترین مکان های دوبی دیدن کردیم. برای گروه ما این یک موهبت بود که راهنمای فوق‌العاده ما از همه چیز اطلاعات داشت. راهنمای تور ما با نظرات لذت بخش خود در مورد هر مکانی که بازدید کردیم، تجربه ما را حتی بهتر کرد. اقامتگاه ها و مناطق به خوبی انتخاب شده بودند که ما از این تجربه کاملا لذت بردیم.

یا فردی دیگر با نام وانگ درباره تور لحظه آخری استانبول میگوید:

برنامه سفر عالی و راهنمای تور عالی بود. هتل ها از نظر مکان و طراحی امکانات می توانستند بهتر از این باشند. شام زیاد خوب نبود، زیرا نمی توان انتظار غذاهای با کیفیت بالا را در تور لحظه آخری ارزان داشت. بهتر است برای خودتان ناهار تهیه کنید و در وقت صرفه جویی کنید.

تور لحظه آخری فرانسه

خانواده گردشگر شلی با تجربه سفر خود در تور لحظه آخری فرانسه می گوید:

این تور برای خانواده ما بسیار شگفت انگیز با ارزش بود. ما اوقات فوق العاده ای را سپری کردیم و کلی عکس خانوادگی در کنار برج ایفل گرفتیم. اگر می خواهید با قیمت ارزان بیشترین بازدید را داشته باشید، این تور مناسب شماست! خانم کارلی، راهنمای تور ما، شگفت‌ انگیز بود و همه ما را به موقع و منظم نگه داشت. از آژانس هواپیمایی برای یک تجربه برجسته که از هر نظر شگفت انگیز بود سپاسگزارم.