هنرهای رزمی ترکیبی فقط در مورد مبارزه نیست. در این مطلب از مجله اینترنتی، قصد داریم در باره 3 نکته مهم که باید هنگام تمرین در هنرهای رزمی ترکیبی یاد بگیرید، صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

1. اهمیت نظم و انضباط

نظم و انضباط دقیقا همان چیزی است که شما را در روزهایی که انگیزه کافی را احساس نمی کنید، به پیش می برد. انگیزه فقط می تواند شما را به نقطه خاصی برساند. پس از آن، این نظم و انضباط خواهد بود که شما را به جلوتر می برد. در روزهایی که حوصله تمرین کردن ندارید اما هنوز هم خودتان را مجبور به رفتن می کنید، این روزها به حساب می آیند و به شما می گویند که چقدر برای رسیدن به هدفتان متعهد هستید.

فقط تا زمانی که در رختخواب هستید سخت است، بنابراین به محض اینکه از خواب بیدار می شوید بیرون می روید و خود را مجبور می کنید به باشگاه بروید و فکر می کنید امروز می توانید چیز جدیدی یاد بگیرید که می تواند در آینده برایتان مفید باشد. به محض اینکه پا به ورزشگاه می گذارید و شروع به گرم کردن می کنید، از اینکه تصمیم گرفتید از رختخواب بلند شوید، خوشحال خواهید شد.

به یاد داشته باشید که میل شما به یادگیری باید قوی تر از میل شما به راحتی باشد.

 

2. نیت مهم تر از عمل است

در حین اسپارینگ، با وجود اینکه در حال ضربه زدن به هم هستیم، هیچ نیت بدی پشت آن نیست. هر دوی ما برای هم آرزوی سلامتی و موفقیت می کنیم و می خواهیم که هر دوی ما بهتر شویم و حتی اگر بعد از پایان مسابقه کمی ضربه خورده باشید، هیچ نفرتی از طرف مقابل در دلمان نخواهد بود، فقط یک فکر باید در ذهنمان باشد:

این جزئی از هنرهای رزمی ترکیبی است.

هنرهای رزمی ترکیبی

ممکن است با افرادی ملاقات کرده باشید که با شما رفتار دوستانه داشته اند اما هر وقت برنامه ای برای خودسازی داشته باشید، هدفشان تنها تخریب وجهه شما است. فقط به این دلیل که یک نفر به شما لبخند می زند به این معنی نیست که او برای شما خیر می خواهد. قصد آنها می تواند دیدن سقوط شما باشد.

 

3. گاهی اوقات، شما پیشرفت خود را درک نمی کنید

یک روز که به اولین روز حضور خود در ورزشگاه فکر کنید، غافلگیر خواهید شد که بدون اینکه متوجه باشید چقدر پیشرفت کرده اید. با وجود اینکه برای مدت طولانی متوجه آن نبوده اید، میبینید که همه چیز تغییر کرده است و این باعث خوشحالی شما خواهد شد که بدانید پیشرفت کرده اید و هنوز هم باید پیشرفت کنید.