اسپاتیفای یک اپلیکیشن جاری موسیقی، پادکست و ویدئو است که به‌ طور رسمی در سال 2008 میلادی شروع به کار کرد. اسپاتیفای در شهر استکهلم سوئد توسعه یافته است. اسپاتیفای با بیش از 1 میلیارد نصب در گوگل پلی و همچنین 188 میلیون کاربر خریدار اکانت پرمیوم، یکی از بزرگترین اپلیکیشن های موسیقی بشمار میرود.

اینک در خبری جدید و به نقل از رسانه های حوزه فناوری، اسپاتیفای سه ماه خدمات رایگان را برای کاربران جدید Spotify Premium ارائه خواهد داد. این پیشنهاد سه ماهه برای مشترکین جدید فردی و دانشجویی در دسترس است، در حالی که مشترکین جدید Spotify Duo و خانوادگی می توانند یک ماه رایگان دریافت نمایند. البته این پیشنهاد برای اعضای سابق Premium در دسترس نیست، اما اسپاتیفای به کسانی که قبل از 15 جولای اشتراک خود را لغو کرده اند این فرصت را خواهد داد تا اشتراک خود را با تخفیفی زیاد خریداری کنند و سه ماه اول خود را با قیمت 9.99 دلار دریافت کنند.

این پیشنهاد جدید تا یکشنبه 20 شهریور 1401 برای کاربران این اپلیکیشن معتبر است. پس از پایان این دوره آزمایشی سه ماهه، مشترکینی که از این معامله استفاده کرده‌ اند، قیمت معمولی اشتراک دریافت خواهد شد. کاربران اپلیکیشن اسپاتیفای میتوانند از طریق آدرس Spotify.com/Premium خریداری نمایند.

اسپاتیفای پرمیوم رایگان

به نظر می رسد این حرکت می تواند به اسپاتیفای کمک کند تا همچنان شاهد افزایش تعداد مشترکین Premium رو به رشد خود باشد. آمار کاربران در سه ماهه دوم 2022 میلادی، از 182 میلیون مشترک اسپاتیفای که در سه ماهه اول گزارش شده بود به 188 میلیون نفر افزایش یافته است.

اخیراً شرکت Spotify ویژگی های جدیدی را نیز به اپلیکیشن خود اضافه نموده است. این شرکت اکنون به مشترکین پولی خود یک دکمه پخش و زدن جداگانه می دهد . این شرکت همچنین شروع به معرفی یک طراحی مجدد کرد که به جدا کردن موسیقی ها و پادکست ها کمک می نماید. اگر چه فعلا هیچ نشانه ای از Spotify HiFi وجود ندارد.