به نقل از رسانه های ورزشی فارسی زبان، یحیی گل محمدی برای چیدمان تیم فوتبال پرسپولیس برابر تیم پیکان تصمیم عجیبی را اتخاذ کرد که بسیاری آن را پیش‌بینی نمیکردند.

پس از اینکه نتیجه بازی پرسپولیس برابر هوادار با گلزنی در ثانیه های پایانی توسط سیامک نعمتی تغییر یافت، بسیاری این عقیده را داشتند که گل محمدی سرمربی پرسپولیس برابر تیم پیکان از نعمتی مقابل شاگردان مجتبی حسینی در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد. ولی این پیش بینی درست از کار در نیامد و بازیکنان پرسپولیسی در غیاب سیامک نعمتی برابر پیکان به میدان خواهند رفت.

این تصمیم گل محمدی در حالیست که نام نعمتی در بازی پیشین در بین تعویضی های سرخ پوشان برابر تیم مجتبی حسینی نیز دیده نشد تا بسیاری از این تصمیم سرمربی پرسپولیس متعجب شوند.

سیامک نعمتی

بیوگرافی سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس

سیامک نعمتی متولد سال 1373 است و در شهر سوادکوه، استان مازندران بدنیا آمده است که هم اکنون 27 سال سن دارد. سیامک نعتی در خانواده ای ورزشی بدنیا آمده است به طوری که پدر نعمتی والیبالیست بوده و برادر بزرگترش فوتبالیست، که در تیم های لیگ دسته اولی بازی کرده است. سیامک نعمتی نیز هم اکنون بازیکن فوتبال تیم محبوب پرسپولیس است و در پست وینگر، هافبک و دفاع راست برای تیم سرخپوشان بازی میکند.

سیامک نعمتی در ابتدای دوران حرفه ای فوتبال خود، برای تیم فوتبال پیکان به میدان میرفت که توانسته بود 12 گل در 68 بازی بزند. پس از درخشش های پیاپی طبق قراردادی، نعمتی از سال 1396 برای تیم پرسپولیس به میدان میرود و تاکنون 96 بار به میدان رفته و توانسته است 10 گل بزند.

سیامک نعمتی در تاریخ 6 مهر 1398 با انتشار متنی به همراه تصویری از دست خود و همسرش با حلقه های ازدواج خبر ازدواج خود را اعلام نمود: نعمتی نوشته بود:

از خدا روزهاى زيادى را براى زندگى كردن قرض كرده ام، اما مدتى مىشود كه رنگ آن روزها زيباتر شده، اميدوارى پر رنگ تر شده و شوق در آن موج ميزند …

بى شک كه دليل آن تويى