برای گردشگرانی که خواستار محیطی مدرن هستند و می خواهند از دنیای طبیعی لذت ببرند، آداب و رسوم محلی را تجربه کنند و ردپایی سبک به جا بگذارند، کشور ژاپن یک مقصد رویایی بشمار می رود.

به هر حال، احترام به طبیعت به خودی خود در کشور ژاپن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. تا حد زیادی به این دلیل که، این کشور الهام گرفته از فرهنگ رنگارنگ آن است. یعنی از باورهای متنوع گرفته تا هنرها و صنایع دستی برجسته تا سنت های نمایشی جادویی و فرهنگ غذایی غنی در ژاپن.

تور ژاپن

چرا انتخاب تور ژاپن؟

ژاپن کشوری جزیره‌ ای در آسیای شرقی بحساب می آید. دارای فرهنگ هزاران ساله و یکی از زیباترین کشورهای دنیا بشمار می رود و از مقاصد گردشگری است. شمالی ترین استان آن هوکایدو و استان نیمه گرمسیری اوکیناوا در ناحیه جنوبی را در بر می‌ گیرد.

این کشور آسیایی زیبا با برکات بسیاری همراه است. مانند: کوه های وسیع و پوشیده از جنگل، شبکه ای از نهرها، رودخانه ها و دریاچه های آرام، آتشفشان های جوشان، بارش باران فراوان و با طراوت، چهار فصل متمایز و محیطی با تنوع زیستی بالا از گیاهان و جانوران گوناگون.

به نظر می رسد که جای تعجب نیست که میراث طبیعی متمایز این کشور به فرهنگ آن تزریق شده است. آداب و رسوم الهام بخش ژاپن طی سال های طولانی به نسل ها منتقل شده است. حال با این همه نکات مهم از گردشگری این کشور، آیا تور ژاپن انتخابی مناسب برای سفر نیست؟

تور ژاپن

در سراسر ژاپن میتوان از آمیختگی طبیعت و فرهنگ بسیار غنی، حتی در مناطق روستایی دورافتاده و ناهموار و همچنین شهرها لذت برد. و گردشگران بسیاری، در جستجوی اقامتگاه های سازگار با محیط زیست برای مسافرت به این کشور هستند.

برای عنوان مثال، هتل GOOD NATURE HOTEL که در شهر کیوتو کشور ژاپن قرار دارد، اقامت‌ ها و تجربه‌ های سازگار با محیط زیست را که اغلب از آن با عنوان مقر فرهنگ در ژاپن یاد می شود، ارائه می دهد. هتلی با سبک زندگی و زیبایی بی نظیر که هدف بازدیدکنندگان آن پر کردن جسم و روح خود از زیبایی است.

این هتل متعهد به رفاه است و در تعامل آن با سنت‌ های محلی و محیط زیست به نمایش می گذارد. به عنوان نمونه در هتل GOOD NATURE HOTEL یوگا و مدیتیشن را با همکاری معبد ریوسوکو-این، که یک معبد بودایی در منطقه تاریخی Gion است، ارائه می کند.

تور ژاپن

خوش خلقی و رفتار عالی نسبت به مسافر

مسافران تور ژاپن علاوه بر این که به نکات مهمی چون پاکیزگی و محیط تمیز اهمیت می دهند، به دنبال رفتار مناسب و خوش خلقی هستند. این هتل همه این نکات را رعایت می کند. از طرفی حتی متعهد به کاهش ضایعات مانند زباله‌ های پلاستیکی است و در عین حال مواد غذایی تولید شده محلی را تبلیغ می نماید. در واقع، منوی هتل از سبزیجات فصلی تهیه شده در شهر کیوتو ژاپن الهام گرفته شده است. شما می توانید با خیال راحت از کیفیت مواد غذایی مصرفی اطمینان خاطر داشته باشید.

به غیر از این هتل، هتل های دیگری وجود دارند که مملو از باغ‌ های عمودی هستند که دیوارها را دربر میگیرد. گیاهان و گل هایی که در اتاق‌ ها تعبیه شده‌ اند و سازه‌ های چوبی و سنگی، در فضایی که غرق در نور طبیعی است.

سفر به ژاپن

ژاپن مقصد نهایی برای دستیابی به زیبایی

با توجه به اشاره ای که به این همه زیبایی و فرهنگ غنی ژاپن کردیم، ممکن است سفری طولانی را در پیش داشته باشید. برای تور بیادماندنی ژاپن حتما دوربین یا گوشی موبایل باکیفیتی را همراه خود داشته باشید، تا از لحظات وصف نشدنی در سفر به این کشور تصاویری داشته باشید. بهترین زمان برای تور ژاپن، اواخر فصل زیبای بهار و اواخر فصل پاییز است. در این فاصله زمانی بارش باران کم، آسمان آفتابی و درجه حرارت ملایم سرتاسر ژاپن را دربر میگیرد.

 

تجربه تور ژاپن

قبل از سفر می توانید از هزینه های تور ژاپن در اینترنت اطلاع پیدا کنید. قیمت تور ژاپن، هزینه های هتل در ژاپن و قیمت غذا از موارد مهمی هستند که باید آن ها را در نظر بگیرید. میتوانید از تجربه های مهم دیگران درباره تور ژاپن استفاده کنید تا به مشکلی برنخورید.

تجربه تور ژاپن

اگر شما خواننده گرامی مقاله قبلا تجربه ای در تور ژاپن کسب کرده اید، حتما در بخش نظرات آن ها بنویسید. تجربه شما از سفر به ژاپن میتواند کمک بزرگی برای گردشگرانی باشد که خواهان سفر به این کشور هستند.