به تازگی شرکتی در حوزه فناوری و مستقر در آمریکا اعلام کرده است که برای افرادی که به طور داوطلبانه چهره خود را برای قرار گرفتن روی ربات های این شرکت بفروشند بیش از 200 هزار دلار پول پرداخت میکند.

به نقل از رسانه های حوزه تکنولوژی، شرکت Promobot از تمامی کسانی که حاضرند چهره خود را برای قرارگیری روی ربات های پرومو بات بفروشند مبلغی بیش از 200 هزار دلار پرداخت نماید. این شرکت قصد دارد از چهره های خریداری شده افراد برای طراحی ربات هایی در هتل ها، مراکز خرید و فروشگاه ها استفاده نماید.

طبق اطلاعات درج شده در سایت رسمی این شرکت، پرومو بات در حوزه ساخت ربات های انسان نما فعال بوده و ربات هایی که طراحی میکند شکل و شباهت زیادی به انسان واقعی دارند. پرومو بات اعلام نموده است کسانی که چهره دوستانه دارند میتوانند حق امتیاز چهره خود را به شرکت Promobot بفروشند تا از آن در ساخت چهره ربات هایش استفاده کند. میزان پول پرداختی پرومو بات برای چهره افراد معادل 220 هزار دلار خواهد بود. به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک ایده فروختن چهره به شرکت های رباتیک بسیار رواج پیدا خواهد کرد.

به گفته شرکت Promobot این شرکت در حال تدارک ساخت رباتهای انسان نما است تا آن ها را در سال 2023 در مراکز خرید، فرودگاه‌ها و هتل ها مورد استفاده قرار دهد. البته ربات های ساخته شده توسط پرومو بات هم اینک نیز در نقش هایی همچون مشاور، راهنما، دربان، سخنران و غیره در 43 کشور جهان مورد استفاده قرار میگیرند. پرومو بات هم اکنون نیز فعالیت خوبی در زمینه فناوری هایی همانند تشخیص چهره، گفتار، هوش مصنوعی و دیگر بخش های رباتیک دارد و از 2 سال گذشته تاکنون توانستند است انواع ربات های انسان نما را به بازار های جهانی و کشور های مختلف عرضه نماید.

پرومو بات ادعا میکند که بسیاری از مشتریان آنها نیز به دنبال راه اندازی پروژه های بزرگ از طریق خریداری این ربات ها هستند. به عنوان مثال هم اینک جدیدترین کمپین پرومو بات برای خرید چهره مهربان و دوستانه برای تولید ربات انسان نمای دستیار آغاز شده است. این ربات به سفارش یک شرکت آمریکایی ساخته خواهد شد و در آینده ای نزدیک در فرودگاه ها و مراکز خرید و خرده فروشی ها در سراسر آمریکای شمالی به کار گرفته میشود.

پرومو بات

اگر قصد دارید درباره شرکت پرومو بات بیشتر بدانید، میتوانید به وبسایت رسمی این شرکت به آدرس promo-bot.ai مراجعه کنید. شرکت فناوری Promobot تاکنون ربات های انسان نما و گوناگون زیادی ساخته است که تصاویر و اطلاعات بیشتری از آن ها در صفحه اینستاگرام شرکت با آی دی promobot.global در دسترس است.