اگر مطالب قبلی مجله اینترنتی را دنبال کرده باشید، حتما با پست 5 ابزار هوش مصنوعی برای تکمیل کارها در عرض چند دقیقه آشنایی دارید. ما امروز نیز قصد داریم به شما همراهان همیشگی مجله، 6 ابزار هوش مصنوعی دیگر را برای انجام کارها در عرض چند دقیقه معرفی کنیم تا از این ابزارها استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

 

1. TweetMonk

  • آدرس سایت: tweetmonk.com

این هوش مصنوعی مانند یک ارتش تک نفره برای تقویت فعالیت های شما در شبکه اجتماعی توییتر تاثیر گذار خواهد بود. می توانید از این ابزار هوش مصنوعی برای ایجاد محتوای جذاب، رشته ها و زمان بندی توییت ها به آسانی استفاده کنید.

سایت tweetmonk

 

2. assemblyai

  • آدرس سایت: assemblyai.com

این ابزار هوش مصنوعی به شما کمک می کند فایل های صوتی و تصویری و همچنین جریان های صوتی زنده را به متن تبدیل کنید. شما می توانید محتوای ویدیویی یا صوتی خود را با تبدیل آن به فرم نوشتاری با این ابزار هوش مصنوعی بهبود بخشید. همچنین می توانید به راحتی رونوشت های خود را برای اهداف زیرنویس صادر کنید.

 

3. هوش مصنوعی Beatoven

  • آدرس سایت: beatoven.ai

آیا دوست دارید در عرض چند دقیقه و با چند کلیک یک موسیقی بسازید؟ با استفاده از این ابزار هوش مصنوعی کار چندان سختی در پیش ندارید. Beatoven یک ابزار هوش مصنوعی خلاقانه است که آهنگ های بی نظیر را بدون هیچ هزینه ای ایجاد می کند.

 

4. Not8

  • آدرس سایت: not8.co

این ابزار هوش مصنوعی جهت همکاری واقعی و برای تیم های محصول طراحی شده است. با استفاده از این ابزار شما قادر خواهید بود به طور موثر بازخورد را در محصولی که در حال توسعه است به اشتراک بگذارید. دیگر خبری از اسکرین شات های حاشیه نویسی، فیلم های ضبط شده، توضیحات متنی طولانی و تماس های تلفنی زیاد نیست.

 

5. HyperWrite

  • آدرس سایت: hyperwriteai.com

این ابزار هوش مصنوعی یک دستیار نوشتن شخصی است که محتوا را برای مفاهیم نوشتاری مختلف تولید می کند و به طور قابل توجهی وظایف نویسندگان را آسان تر می کند. علاوه بر عملکرد پشتیبانی از نوشتن، سایت HyperWrite قابلیت تبدیل متن به تصویر را در سایت خود دارد.

 

6. Poised AI

  • آدرس سایت: poised.com

این هوش مصنوعی قادر است صحبت کردن شما را با بازخورد بلادرنگ در طول جلسات مجازی افزایش دهد. با این ابزار هوش مصنوعی شما می توانید در هنر کاهش کلمات پرکننده، صحبت کردن با اعتماد به نفس و تبدیل شدن به یک داستان نویس قانع کننده مهارت بالایی را کسب کنید.