امروزه پرواز با وجود امکاناتی همچون صفحه های لمسی پشتی صندلی، وای فای پرسرعت، دسترسی به دستگاه شخصی و صدها ساعت محتوای رایگان، سرگرم کننده تر از همیشه است. در این مقاله از مجله اینترنتی، درباره 5 شرکت هواپیمایی که توسط بسیاری به عنوان بهترین ارائه دهندگان امکانات سرگرمی انتخاب شده اند صحبت خواهیم کرد. این 5 شرکت هواپیمایی امتیازات زیادی را در از نظر امکانات سرگرمی در حین پرواز به دست آورده اند.

1. شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک

Vera، پلتفرم سرگرمی ویرجین آتلانتیک، مملو از فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، کتابخانه موسیقی و مجموعه ای از بازی ها است. برنامه های صوتی شامل فهرست، مصاحبه های اختصاصی با طیف وسیعی از هنرمندان تأثیرگذار است.

2. شرکت هواپیمایی ایر کانادا

ایر کانادا یکی از شرکت هایی است که به بروزرسانی امکانات سرگرمی داخل پرواز خود ادامه می دهد تا تجربه ای عالی برای مسافران ارائه دهد. این شامل Apple Originals، بیش از 400 فیلم، ارسال پیامک رایگان برای اعضای Aeroplan و تلویزیون زنده است.

3. شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز

مسافران دلتا ایرلاینز از طریق برنامه Delta Studio که از طریق صفحه های پشتی صندلی در دسترس است، از سرگرمی لذت می برند. امکانات ارائه شده توسط این شرکت شامل بیش از 1000 ساعت فیلم، بازی، موسیقی و برنامه های تلویزیونی رایگان از جمله HBO و Paramount+ را ارائه می دهد.

4. شرکت هواپیمایی قطر ایرویز

Oryx One، نام سیستم سرگرمی در پروازهای قطر ایرویز است و دارای گزینه هایی همچون فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، برنامه های صوتی و بازی ها می باشد. Wi-Fi داخلی نیز برای خرید در دسترس مسافران است.

5. شرکت هواپیمایی ساوت وست ایرلاینز

ساوت وست مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را ارائه می دهد تا شما را در حین پرواز سرگرم کند. حتی پیامک رایگان و تلویزیون زنده وجود دارد.