آیا احساس می کنید هزینه های کالاهای معمولی افزایش یافته است؟ آیا حساب بانکی شما پس از پرداخت قبوض در پایان ماه خالی می شود؟ آیا برای تعطیلات، عروسی یا بودجه دانشگاه فرزندانتان پس انداز می کنید؟ صرف نظر از دلیل تمایل به کسب درآمد بیشتر در حین کار تمام وقت، واقعیت این است که داشتن یک شغل سنتی که روزانه ساعات زیادی از وقت شما را می گیرد باعث ثبات مالی شما نمی شود. بسیاری از افراد به این درک رسیده اند و بنابراین به دنبال فرصت هایی برای تکمیل درآمد خود برای دستیابی به آزادی مالی هستند. در حین کار تمام وقت بیشتر از حد ممکن است که در کنار آن پول در بیاورید و در این مقاله از مجله اینترنتی، به چگونگی آن را خواهیم پرداخت.

کسب درآمد بیشتر

چگونه می توانم در حالی که تمام وقت کار می کنم، درآمد بیشتری در ماه داشته باشم؟

بر اساس آمارهای درج شده در وب سایت Statista، یک آمریکایی به طور متوسط ​​2 ساعت و 33 دقیقه در روز را صرف تماشای برنامه های تلویزیونی می کند. اگر شما هم مانند یکی از این افراد هستید، در ادامه این مقاله گزینه های مفیدی وجود دارد که برای شما درآمد اضافی را به ارمغان می آورد.

1. از مهارت خود استفاده کنید

به این فکر کنید که در چه کاری مهارت دارید و از مهارت های خود برای شروع کسب درآمد استفاده کنید. آیا در تولید محتوا، بافتن مو، انجام کارهای اداری یا طراحی گرافیک مهارت دارید؟ هر چه که هست، گوشی موبایل خود را بردارید و یک اکانت فریلنسری در سایت هایی مانند upwork.com ، peopleperhour.com یا 99designs.com ایجاد کنید. ثبت نام درسایت های فریلنسری رایگان است و هزاران شغل در دسترس در این سایت ها وجود دارد که می توانید برای آنها درخواست دهید.

2. کلاس های آنلاین خود را آغاز کنید

آیا در برنامه نویسی مهارت دارید؟ یا طراحی سایت بلدید؟ اگر جواب بله است، در کنار فریلنسری می توانید برای خود یک سایت ایجاد کنید و به آموزش مهارت های خود بپردازید. میزان درآمد شما بستگی به مدت زمانی دارد که صرف آموزش دیگران خواهید کرد.

کسب درآمد بیشتر

3. کسب درآمد بیشتر در اسنپ

شرکت هایی مانند اسنپ یا تپسی همگی رانندگان خوداشتغالی را استخدام می‌ کنند تا افراد را به مقصد مورد نظر خود برسانند. شما تصمیم می گیرید که چه زمانی و چند ساعت در روز را کار کنید. اگر صاحب خودرو هستید و در یک شهر بزرگ زندگی می کنید، این یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی در ماه می باشد.

4. تبدیل شدن به یک راننده تحویل غذا

یکی از ساده ترین شغل های پاره وقت کار کردن به عنوان راننده تحویل غذا می باشد. تا زمانی که گواهینامه رانندگی بدون سابقه منفی و یک گوشی هوشمند داشته باشید، می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. بسته به شرکتی که قصد دارید در آن کار کنید، به آموزش نیاز خواهید داشت، اما پس از تکمیل آن، کسب درآمد را آغاز خواهید کرد.

5. یک تعمیرکار شوید

آیا می توانید لوازم الکتریکی و یا وسایل مختلف خانه را تعمیر کنید؟ از کارهای ساده گرفته تا نصب تلویزیون و مونتاژ مبلمان، مردم به دنبال کسی هستند که در خانه به آنها کمک کند. برای شروع، خدمات خود را می توانید در سایت هایی مانند آچارباز یا تعمیرکار سلام تبلیغ کنید.

7 جریان درآمد

7 جریان درآمد چیست؟

بر اساس گزارش سایت یاهو فایننس، اکثر ثروتمندان 7 جریان درآمد دارند. با این حال، ذکر این نکته مهم است که ایجاد این جریان‌ های درآمدی زمان بر است. یعنی شما بلافاصله شروع به کسب درآمد از آنها نخواهید کرد. با این اوصاف، در اینجا هفت جریان درآمدی وجود دارد که به شما کمک می کند ثروتمند شوید.

1. درآمد به دست آمده

این درآمدی است که شما از شغل با حقوق به دست می آورید، این شامل معامله زمان شما برای پول است. یکی از مزایای اصلی درآمد کسب شده این است که منبع درآمد قابل اعتماد و ثابتی را فراهم می کند که هزینه های اولیه زندگی شما را پوشش می دهد و به شما امکان می دهد برای آینده خود پس انداز نمایید.

2. سود سرمایه

درآمد حاصل از عایدی سرمایه، سود حاصل از فروش دارایی مانند املاک، سهام یا آثار هنری می باشد.

3. درآمد بهره

دو منبع رایج درآمد بهره از حساب های بانکی و اوراق قرضه می آیند. با این حال، درک این نکته مهم است که درآمد بهره به تورم بستگی دارد.

4. درآمد سود سهام

این شکل از درآمد غیرفعال از طریق مالکیت سهامی که سود سهام پرداخت می کند به دست می آید. این یک نوع درآمد سودآور است و به عنوان یک بافر جزئی در برابر کاهش قیمت دارایی عمل می کند.

5. درآمد اجاره

با داشتن املاکی مانند ساختمان های اداری، خانه ها یا آپارتمان ها، می توانید درآمد غیرفعالی از پرداخت اجاره به دست آورید.

6. درآمد کسب و کار

شما با داشتن یک کسب و کار درآمد کسب و کار ایجاد می کنید. پتانسیل کسب درآمد نامحدود از درآمد کسب و کار برای همه افراد وجود دارد.

7. درآمد حق امتیاز

داشتن مالکیت معنوی مانند علائم تجاری، دارایی یا اختراعات، منبع درآمد قابل اعتماد و ثابتی را فراهم می کند. با این حال، میزان درآمد شما بر اساس فروش ماهانه می باشد.

کسب درآمد بیشتر

برای شروع، چند ساعت در روز را صرف درخواست کار کنید، یا اگر قصد دارید مسیر فریلنسری را انتخاب کنید، پروفایل و نمونه کار خود را تکمیل کنید. به یاد داشته باشید، ثبات مهم است و با ایجاد جریان‌ های اضافی پول و سرمایه‌ گذاری در ایجاد زندگی مورد نظر، طولی نمی‌ کشد که کسب درآمد بیشتر را تجربه کنید.