کسب درآمد با نوشتن داستان در آسایش خانه مانند یک رویا به نظر می رسد، اینطور نیست؟ اگر شما بدنبال بهترین سایت هایی هستید که بیشترین پرداختی را انجام می دهند، دقیقا به یکی از بهترین مقاله های مجله اینترنتی ما مراجعه کرده اید. در ادامه این مقاله سایت هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که برای هر مقاله 750 دلار پرداخت می کنند. ممکن است با خود بگویید؛ وای، این یک فرصت عالی برای نویسندگان است. بله دقیقا. پس بیایید شروع کنیم.

چگونه می توان در وب سایت هایی پذیرفته شد که پرداخت خوبی دارند؟

قبل از اینکه به موضوع اصلی مقاله (معرفی سایت ها) بپردازیم، اجازه دهید چند نکته را به شما توضیح دهیم. هر وب سایتی که برای نوشتن به شما پول پرداخت می کند، فقط مقالاتی را می پذیرد که معیارهای خاصی را داشته باشند. در ادامه برخی از این معیارها را بررسی می کنیم.

1. باید با زبان وب سایت آنها مطابقت داشته باشد

هر وب سایتی با سعی و پشتکار کار می کند تا جایگاهی برای خود ایجاد کند.

اگر با یک سایت و 20 پست اخیر منتشر شده آن آشنا شوید، درک خوبی از مخاطبان هدف آن خواهید داشت. این را در نظر داشته باشید و مقاله خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

2. باید مخاطبان بیشتری را جذب کند

هدف هر وب سایتی افزایش تعداد بازدیدکنندگان از مقالات سایت خود است.

اگر مقاله نوشته شده توسط شما جذاب، قابل اشتراک‌ گذاری و دارای ارزش تکراری باشد، وب‌ سایت‌ ها از آن استقبال می‌ کنند. اگر بتوانید نوشته های جاودانه بسازید، چیزی که حتی 10 سال بعد هم استقبال داشته باشد، شانس شما برای پذیرش افزایش می یابد.

3. رعایت قوانین قالب بندی

هر وب سایت دارای اولویت های قالب بندی متفاوتی است. برخی ترجیح می دهند که مقاله خود را به بخش هایی با عنوان فرعی تقسیم کنید، در حالی که برخی دیگر آن را به عنوان یک تکه متن دوست دارند.

شما می‌ توانید ترجیحات قالب‌ بندی سایت را با مطالعه دستورالعمل‌ های ارسال دقیق آن، درک کنید.

کسب درآمد دلاری برای نویسندگان

با توجه به این معیارهایی که گفته شد، بیایید به موضوع اصلی بپردازیم.

1. سایت Clever

سایت Clever توسط شرکت Architectural Digest توسعه داده شده است که یک مجله ماهانه آمریکایی است که در سال 1920 میلادی تأسیس شد. هدف Clever ارائه مشاوره طراحی برای زندگی واقعی از طریق نکات کاربردی می باشد.

اگر طراح هستید یا دانش معماری یا معماری داخلی منزل دارید، مقالات شما برای سایت Clever مناسب خواهد بود.

مدیران این سایت مقالات شوخ و محاوره ای را ترجیح می دهند که ابزارهایی برای ایجاد خانه رویایی خود در اختیار خواننده قرار می دهد. این سبک باید بیشتر فردگرا باشد و بر این تمرکز کند که چگونه جنبه خلاقانه خود را نشان دهد.

سایت Clever برای مقالاتی که 700 تا 800 کلمه دارند 200 دلار می پردازد. با این حال، یک مقاله از حدود 600 کلمه با شرح عکس و لیست می تواند تا 300 دلار قیمت داشته باشد.

2. Business Insider

سایت Business Insider یک پلتفرم شناخته شده است، به خصوص اگر تا به حال چیزی در مورد کارآفرینی، کسب درآمد آنلاین یا ایجاد یک کسب و کار در گوگل جستجو کرده باشید.

مدیران این سایت در سال 2023 میلادی برای مقالات شخصی 320 دلار پرداخت می کنند. همچنین مبلغی به میزان 350 دلار برای مطالب مصاحبه با کارآفرینان موفق پرداخت می کنند.

موضوعاتی که مدیران سایت Business Insider در حال حاضر به دنبال آن هستند شامل افرادی است که یاد گرفته اند با انجام کارهای روزمره پول در بیاورند. البته همه مقالات محدود به افراد با موفقیت بالا نیست. صاحبان کسب و کارهای کوچک و صاحبان مشاغل انفرادی در یک جایگاه خاص می توانند مقالات شخصی خود را بنویسند.

3. Mobilization Lab

سایت Mobilization Lab در حال حاضر به دنبال مقاله هایی است که درس ها و نوآوری در کمپین های حمایتی ارائه می دهد. هدف آنها تجهیز مبارزان مدافع و سازمان های آنها برای موفقیت در عصر شبکه از طریق رویکردهای دگرگون کننده، مشارکتی برای تغییر اجتماعی است.

این داستان ها به تحقیقات سنگین و نظرات متخصص نیاز دارند، اما ارزش آن را دارد زیرا مدیران این سایت 500 تا 750 دلار برای هر مقاله پرداخت می کنند، با پتانسیل بیشتر بسته به موضوع، تعداد کلمات و کیفیت تحقیق.

3 وب سایتی که برای هر مقاله تا 750 دلار پرداخت می کنند؛ نکات پایانی

کسب درآمد با تولید محتوا از خانه دیگر فقط یک رویا نیست. با اطلاعات و فداکاری صحیح، می تواند به واقعیت تبدیل شود.

به طور خلاصه، در این مقاله به 3 ​​وب سایتی زیر پرداختیم:

1. سایت Clever مبلغی به میزان 200 دلار برای مقالات 700 تا 800 کلمه ای و 300 دلار برای قطعات بلندتر پرداخت می کند.

2. سایت Business Insider مبلغی به میزان 320 دلار برای مقالات شخصی و 350 دلار برای قطعات مصاحبه پرداخت می کند.

3. سایت Mobilization Lab نیز مبلغی تا 750 دلار برای مقاله های نویسندگان پرداخت می کند.

 

اگر این مقاله برای شما مفید بود، دریغ نکنید که آن را با دوستان نویسنده خود به اشتراک بگذارید تا همه با هم رشد کنیم و فراموش نکنید که به دنبال فرصت ها باشید زیرا همیشه چیزهای بیشتری وجود دارد.