در دنیای امروز، افراد بیشتری ساعت ها در روز به تلفن های همراه خود نگاه می کنند، فقط برای اینکه سرگرم شوند. اگر شما به جای اتلاف وقت برای تماشای محتوای بی پایان در تلفن خود، بتوانید یک کسب و کار بسازید و به صورت آنلاین کسب درآمد کنید، چه؟

در این مقاله از مجله اینترنتی، یاد خواهید گرفت که چگونه بخشی از 1 درصدی شوید که از تلفن های خود برای ایجاد جریان های درآمد سودآور استفاده می کنند. ما به شما 3 ایده در مورد چگونگی شروع و افزایش آن به 100 دلار در روز می دهیم.

کسب درآمد از اینستاگرام

1. اینستاگرام

اولین راهی که می توانید با گوشی خود کسب درآمد کنید، شبکه اجتماعی اینستاگرام است. با استفاده از این پلتفرم رسانه اجتماعی، گزینه های زیادی برای رسیدن به هدف خود دارید.

  • صفحات تم

صفحات تم صفحاتی در اینستاگرام در مورد یک جایگاه خاص مانند کسب و کار یا تناسب اندام هستند. می توانید این صفحات را با ارسال مجدد محتوای ویروسی از جایگاه خود، استفاده از هشتگ های مرتبط و دریافت بازدید از صفحات بزرگ تر رشد دهید.

برای کسب درآمد از صفحه تم خود، می توانید بازاریابی وابسته انجام دهید، محصولات دیجیتالی بفروشید یا اگر به اندازه کافی بزرگ است، خودتان در صفحه خود تبلیغات بفروشید.

  • مربیگری

شما می توانید یک مربی آنلاین شوید و مشاوره خود را به قیمت 100 تا 500 دلار در ساعت بفروشید. با این کار، باید یک برند شخصی ایجاد کنید و محتوای ارزشمندی را در یک جایگاه ارسال کنید.

سپس در انتهای ویدیوهای ما یک فراخوان برای اقدام قرار دهید، تا افراد به شما پیام بدهند تا درباره موضوع بیشتر بیاموزند. در این مرحله، می توانید آنها را در دایرکت به تماس مربی خود ببندید.

  • فریلنسینگ

یکی دیگر از راه های خوب برای کسب درآمد در اینستاگرام، فریلنسینگ است. این شامل ایجاد یک صفحه فریلنسری است که کار شما و خودتان را نشان می دهد.

سپس با کارهایی که قبلاً به صورت رایگان برای آنها انجام داده اید، با مشتریان تماس بگیرید. اگر شما فردی هستید که قیف می سازد، قبل از اینکه دستتان را دراز کنید، قسمت کوچکی از قیف را بسازید تا بتوانید به مشتری نشان دهید که چه کاری می توانید برای او انجام دهید.

  • فروش محصولات دیجیتال

همانند کوچینگ، می توانید محصولات دیجیتالی ایجاد کرده و با برند شخصی اینستاگرام خود بفروشید. دوره ها و کتاب های الکترونیکی راهی عالی برای کسب درآمد هستند.

تفاوت اصلی بین کوچینگ این است که محصولات دیجیتال رویکرد منفعلانه تری برای کسب درآمد در اینستاگرام هستند. آنها معمولاً کمتر از یک تماس مربیگری پرداخت می کنند. بنابراین برای کسب درآمد 100 دلار در روز باید 5 یا بیشتر در روز بفروشید.

کسب درآمد از تجارت

2. تجارت

اگر سهام را دوست دارید و رسانه های اجتماعی را دوست دارید، معاملات ممکن است راه خوبی برای رسیدن به هدف 100 دلار در روز باشد. مهم است به خاطر داشته باشید که در حالی که می توانید رسانه های اجتماعی را به صورت رایگان راه اندازی کنید، تجارت نیاز به پول دارد. برای شروع باید مقداری پول داشته باشید.

با این اوصاف، اگر می خواهید سهام معامله کنید، باید خودتان را یا در یوتیوب یا از طریق دوره ها آموزش دهید. با شاخص ها و حرکات بازار بر اساس اخبار آشنا شوید. معامله گران موفق را دنبال کنید و حرکات آنها را تماشا کنید تا درک خوبی از بازارها و اقداماتی که برای داشتن معاملات موفق باید انجام دهید را به دست آورید.

برخی افراد گروه هایی نیز دارند که معاملات معامله گران موفق را مستقیماً دنبال می کنند. اگر تازه کار هستید این معمولا ایده بدی است. دلیلش این است که، شما باید خودتان یاد بگیرید که چگونه معامله کنید و تصمیمات درست بگیرید، نه اینکه کورکورانه وارد معامله شوید زیرا کسی چنین گفته است.

اگر تجربه دارید، می توانید از معاملات معامله گران دیگر به عنوان راهنمایی استفاده کنید که ممکن است به شما اطمینان بیشتری برای ورود به معامله بدهد، اما به خودی خود به آنها اعتماد نکنید.

کسب درآمد از آمازون

3. آمازون

یک راه جدیدتر برای کسب درآمد روزانه 100 دلار با تلفن همراه، استفاده از برنامه تأثیرگذار آمازون برای دریافت کمیسیون هنگام فروش محصولات در آمازون است. با این برنامه می توانید برای محصولات در آمازون ویدیو بسازید. این ویدیوها در صفحه فروش محصول نمایش داده می شود و قبل از خرید به مشتریان درک بهتری از محصول می دهد.

با این اوصاف، اگر مرتباً از آمازون خرید می کنید و محصولات زیادی از آن ها دارید، می توانید از این محصولات ویدیو بسازید و زمانی که شخصی بیش از 30 ثانیه از ویدیوهای شما را در صفحه فروش محصول تماشا کرد، پول دریافت کنید.

از محصول پورسانت دریافت می کنید. در آمازون، این پورسانت در حدود 1 درصد تا 5 درصد کم است، اما این مهم نیست زیرا شما می توانید در طول زمان فروش زیادی داشته باشید و برخی از محصولات در آمازون قیمت بالایی دارند. اگر در آپلود ویدیوها ثابت قدم هستید و به طور مداوم محتوای خود را بهبود می بخشید، این یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد 100 دلاری در روز با تلفن همراهتان است.

نتیجه گیری روش های کسب درآمد از تلفن

گوشی موبایل شما می تواند ابزاری برای کسب درآمد به جای اتلاف وقت برای آن باشد. ابتدا می توانید یک حساب کاربری اینستاگرام بسازید و یک صفحه تم برای فروش تبلیغات یا بازاریابی وابسته بسازید.

از طرف دیگر، می توانید یک برند شخصی بسازید و مربیگری کنید یا محصولات دیجیتالی را برای تبلیغ ایجاد کنید. در مرحله بعد، می توانید یک معامله گر شوید و در معاملات سهام تلفن خود درآمد کسب کنید.

در نهایت، می توانید به برنامه تأثیرگذار آمازون بپیوندید و ویدیوهایی درباره محصولات آمازون که خریداری کرده اید بسازید تا از این محصولات کمیسیون بگیرید.