چارلز بارکلی درباره کسب درآمد می گوید:

کار اصلی این است که استراحت کنید و اجازه دهید استعداد شما کار را انجام دهد.

در خانه به آسانی کسب درآمد کنید

مردم سال ها قبل از سال 2020 میلادی در خانه کار می کردند، اما این روش زمانی مورد توجه قرار گرفت که با همه گیری ویروس کرونا، جهان ما انسان ها در شرایط خاصی قرار گرفت که کار در خانه اهمیت زیادی پیدا کرد. در طول همه گیری کرونا، کارگران دیدگاه های مختلفی را هنگام کسب درآمد در خانه پیدا کردند، مانند استراحت از شلوغی روزانه، فراموشی این واقعیت که این قرار بود یک امر عادی جدید باشد.

کسب درآمد در خانه

خب، بلاخره همه گیری ویروس کرونا اکنون از بین رفته است، اما این روند پر سود که می توان در خانه کسب درآمد کرد، همچنان مد است.

من (رعنا س) به عنوان شخصی که از زمان بهبودی ام در خانه کار می کند، دوست داشتم که این مقاله را برای شما جهت کسب ایده های جدید و به عنوان یادآوری در این زمینه بنویسم.

کسب درآمد در خانه فرصت های مختلفی را برای ایجاد جریان های درآمدی متعدد ارائه می دهد. در این مقاله 20 روش عالی برای کسب درآمد از آسایش خانه به شما خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید.

روش های کسب درآمد در خانه

فریلنسینگ

مهارت ها و خدمات خود را در زمینه هایی مانند نوشتن، طراحی سایت، توسعه وب، مدیریت شبکه های اجتماعی یا بازاریابی دیجیتال در پلتفرم هایی مانند Upwork، Freelancer یا Fiverr ارائه دهید. پیش از این درباره کسب درآمد از Upwork مقاله ای نوشته ایم که می توانید از آن استفاده کنید.

شغل از راه دور

به دنبال فرصت های شغلی تمام وقت یا پاره وقت از راه دور در زمینه تخصص خود از طریق سایت های شغلی، وب سایت های شرکت یا پلتفرم های شغلی از راه دور باشید.

مشاوره یا مربیگری آنلاین

دانش و تخصص خود را به عنوان مشاور یا مربی در زمینه هایی مانند تجارت، توسعه شغلی، مربیگری زندگی یا امور مالی شخصی از طریق ابزارهای ویدئو کنفرانس مانند زوم یا اسکایپ به اشتراک بگذارید.

کسب درآمد در خانه

دوره های آنلاین

ساخت و فروش دوره های آنلاین در پلتفرم هایی مانند Udemy، Teachable، یا Coursera یکی از روش های کسب درآمد در خانه است. شما می توانید تخصص خود را در مورد موضوعاتی که در مورد آنها آگاه هستید به اشتراک بگذارید.

بازاریابی وابسته

محصولات یا خدمات را در وبسایت یا پلتفرم های شبکه های اجتماعی خود تبلیغ کنید و برای فروش هایی که از طریق پیوندهای وابسته منحصر به فرد شما ایجاد می شود، کمیسیون دریافت کنید. قبلا ما در مجله اینترنتی مان راهنمای کامل بازاریابی وابسته را آموزش داده ایم که می توانید از آن بهره مند شوید.

تجارت الکترونیک

یکی دیگر از روش های کسب درآمد در خانه این است که یک فروشگاه آنلاین با استفاده از پلتفرم هایی مانند Shopify، WooCommerce یا Etsy برای فروش محصولات فیزیکی یا دیجیتالی راه اندازی کنید. شما همچنین می توانید مقاله نکات مفید برای شروع تجارت الکترونیک را که قبلا منتشر کرده ایم بخوانید و از آن در جهت گسترش کسب و کار خود استفاده کنید.

کسب درآمد در خانه

Dropshipping

یک فروشگاه آنلاین اینترنتی را می توانید در خانه ایجاد و مدیریت کنید، اما به جای نگهداری موجودی، با تامین کنندگانی شریک شوید که هنگام سفارش، محصولات را مستقیماً برای مشتریان ارسال می کنند.

تولید محتوا

اگر به ساخت ویدیو علاقه دارید، یک کانال یوتیوب راه اندازی کنید. می توانید از طریق تبلیغات، حمایت مالی، فروش کالا و اشتراک سایت Patreon کسب درآمد کنید.

وبلاگ نویسی

یکی دیگر از روش های کسب درآمد در خانه راه اندازی وبلاگ است که از طریق بازاریابی وابسته، پست های حمایت شده، تبلیغات نمایشی یا با فروش محصولات یا خدمات، می توان از آن کسب درآمد کرد.

کسب درآمد در خانه

خدمات دستیار مجازی

پشتیبانی اداری، مدیریت ایمیل، ورود داده ها و سایر خدمات دستیار مجازی را به مشاغل و کارآفرینان ارائه می دهد. اگر می خواهید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید نگاهی به مقاله چگونگی کسب درآمد از دستیار مجازی بیاندازید.

بازارهای آنلاین

روش دیگری که برای کسب درآمد در خانه وجود دارد آن است که صنایع دستی، اقلام قدیمی، یا محصولات دیجیتال را در پلتفرم هایی مانند eBay، Amazon Handmade یا Gumroad بفروش برسانید. شما با این کار پول خوبی دریافت می کنید.

خدمات یا پشتیبانی مشتری از راه دور

می توانید به عنوان نماینده خدمات مشتری یا نماینده پشتیبانی برای شرکت هایی که کارگران راه دور استخدام می کنند کار کنید.

کسب درآمد در خانه

نظرسنجی آنلاین و تحقیقات بازار

در نظرسنجی های آنلاین و مطالعات تحقیقات بازار برای کسب درآمد یا کارت هدیه شرکت کنید.

عکاسی یا فیلمبرداری

از دیگر روش هایی که می توان در خانه کسب ئرآمد نمود آن است که عکس ها یا فیلم های خود را از طریق پلتفرم های عکاسی و فیلمبرداری استوک بفروشید.

ورود اطلاعات از راه دور

مشاغل ورودی داده از راه دور را در تابلوهای شغلی مختلف و پلتفرم‌های فریلنسری بیابید. این روش کسب درآمد سخت نیست و به آسانی می توان از طریق آن کسب درآمد کرد.

کسب درآمد در خانه

برنامه ریزی رویداد مجازی

اگر در زمینه برنامه ریزی رویداد تجربه دارید، خدمات برنامه ریزی رویداد مجازی را برای کنفرانس ها، وبینارها و کارگاه ها ارائه دهید.

حسابداری از راه دور

ارائه خدمات حسابداری یا حسابداری به مشاغل از راه دور یکی دیگر از روش های کسب درآمد آسان و راحت در خانه است.

آموزش آنلاین زبان

اگر توانایی سخن گفتن به چند زبان را دارید، می توانید خدمات تدریس خصوصی زبان را به صورت آنلاین به دیگران ارائه دهید.

کسب درآمد در خانه

آموزش آنلاین تناسب اندام یا یوگا

به یک مربی معتبر تناسب اندام یا یوگا تبدیل شوید و کلاس ها و مربیگری را از طریق پلتفرم های کنفرانس ویدئویی ارائه دهید. شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز یکی از بهترین مکان هایی است که می توان در آنجا آموزش یوگا و تناسب اندام را ارائه داد.

پشتیبانی فنی از راه دور

اگر از فناوری اطلاعات آگاهی خوبی دارید، خدمات پشتیبانی فنی از راه دور را به افراد یا کسب و کارهای کوچک ارائه دهید.

کسب درآمد در خانه

سخن پایانی

ایجاد چندین جریان درآمد به زمان و تلاش نیاز دارد و موفقیت ممکن است یک شبه به دست نیاید. ما باید فرصت هایی را انتخاب کنیم که با مهارت ها و علایق ما همخوانی داشته باشند و آماده سرمایه گذاری در یادگیری و ایجاد حضور آنلاین خود باشیم. علاوه بر این، ما باید پیامدهای قانونی و مالیاتی جریان های درآمدی انتخابی خود را نیز در نظر بگیریم و در صورت لزوم با متخصصان مشورت کنیم تا از رعایت آن اطمینان حاصل کنیم.