اگر دوست دارید به سادگی و با مرور وب سایت ها کسب درآمد دلاری را تجربه کنید، این مقاله را تا آخر مطالعه کنید. در این مطلب ما برای شما خوانندگان مجله اینترنتی، 10 پلتفرم تست وب سایت که برای هر تست 10 تا 100 دلار به بالا پرداخت می کنند را معرفی خواهیم کرد.

این پلتفرم ها شامل شرکت هایی می شوند که به کاربران (مثل من و شما) پول می دهند تا وب سایت ها و برنامه های جدید را قبل از شروع به کار آزمایش کنند. هدف این است که قبل از انتشار یک محصول/تجربه دیجیتال برای مخاطبان گسترده به صورت آنلاین، هر گونه اشکال بالقوه را پیدا کنید و همچنین تجربه کاربر را ارزیابی کنید.

کسب درآمد آنلاین

به عنوان یک تستر UX، به طور کلی می توانید انتظار داشته باشید که در هر آزمون حداقل 10 دلار درآمد کسب خواهید کرد. با این حال، بسیاری از پلتفرم ها هزینه قابل توجه بیشتری برای بررسی های عمیق تر پرداخت می کنند. با پیوستن به بسیاری از پلتفرم های آزمایشی، می توانید شانس خود را برای یافتن مشاغل آزمایشی با حقوق بیشتر به حداکثر برسانید.

بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا 10 پلتفرم تست UX وجود دارد که حداقل 10 دلار برای هر تست قابلیت استفاده به شما پرداخت خواهند کرد.

1. UserPeek

پرداخت 10 دلار برای 10 دقیقه کار چگونه به نظر می رسد؟ بد نیست! پلتفرم UserPeek مجموعه ای از دستورالعمل ها را به شما می دهد که باید هنگام آزمایش یک برنامه یا وب سایت دنبال کنید و از شما می خواهد که افکار خود را در طول آزمایش با صدای بلند بیان کنید.

2. UserFeel

اکثر تست‌های سایت UserFeel حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد که در آن به ازای هر گیگ 10 دلار هزینه دریافت می کنید. نکته جالب در مورد این پلتفرم این است که می توانید از گوشی هوشمند خود تست بگیرید.

3. Userlytics

این سایت پلتفرم تست UX دیگری است که برای هر تست 10 دلار پرداخت می کند. شما این فرصت را دارید که هم از برنامه های تست وب سایت و هم از برنامه ها به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.

4. IntelliZoom

این سایت یکی از سایت های تست پولی مورد علاقه بسیاری از افراد است. آزمون های کوتاه و آسان این سایت معمولاً فقط حدود 5 دلار پرداخت می کند، اما می‌توانید با تکمیل بررسی های عمیق تر (10 تا 20 دقیقه ای) که شامل ضبط هنگام مرور یک وبسایت خاص می شود، به طور متوسط ​​10 دلار درآمد کسب کنید.

5. UserInterviews

اگر دوست دارید یک بررسی عمیق 60 دقیقه ای از UX وب سایت ها انجام دهید، می توانید به عنوان آزمایش کننده در این سایت فعالیت کنید و ساعتی 125 دلار درآمد کسب کنید. طبق اطلاعات موجود در این پلتفرم، ماهانه بیش از 2000 درخواست بررسی وب سایت از سوی شرکت ها صورت می گیرد.

6. UserTesting

این پلتفرم تست UX که بسیار محبوب نیز است، 10 دلار برای تست های کوتاه و تا 30 دلار برای تست زنده که شامل مصاحبه است به شما پرداخت می نماید.

7. TryMyUI

اکثر کاربران برای هر تست صورت گرفته در این سایت حدود 10 دلار درآمد دارند که به طور متوسط ​​حدود 30 دلار در ساعت است. به طور معمول، شما یک وب سایت یا برنامه جدید را امتحان خواهید کرد.

8. TestingTime

اگر توانایی انجام خوب یک تست طولانی تر در حین ضبط در اپلیکیشن اسکایپ دارید، می توانید برای هر جلسه تست 30 تا 90 دقیقه ای تا 50 دلار درآمد کسب کنید.

9. Validity

یکی دیگر از پلتفرم های تست قابلیت استفاده که تست هایی را با صدای بلند ارائه می دهد. اکثر کاربران این پلتفرم برای حدود 5 تا 10 دقیقه کار 10 دلار درآمد کسب می کنند. با این حال، برخی از بررسی های تحت وب کم تعدیل شده آنها می تواند تا 25 دلار پرداخت کند و حدود نیم ساعت از وقت شما را خواهد گرفت.

10. TestBirds

این آخرین پلتفرمی است که ما قصد داریم به شما معرفی کنیم و تست UX در آن بیشتر به سمت آزمایش نرم افزار طراحی شده است. با این حال، کاربران حقوق خوبی دریافت می کنند. به عنوان مثال، علاوه بر کسب درآمد 25 دلاری در هر بررسی، می توانید بابت شناسایی اشکالات و باگ ها در نرم افزار نیز دستمزد بیشتری دریافت کنید.