سایت ها برای مدت طولانی یکی از ضروریات کسب و کارها بوده اند. ساخت یک سایت نه تنها به شرکت کمک میکند تا اعتبار آنلاین را ایجاد کند و اعتماد مشتریان بالقوه را تقویت کند، بلکه بستری را برای نمایش محصولات یا خدمات فراهم می کند. علاوه بر این، یک سایت با طراحی خوب میتواند یک ابزار بازاریابی قدرتمند باشد که باعث ارتقای برند و تمایز مؤثر در یک چشم انداز دیجیتال رقابتی می شود.

با این حال، ساخت یک وب سایت تجاری می تواند برای کسانی که منابع محدودی دارند چالش برانگیز باشد. خدمات طراحی و توسعه وب حرفه ای ممکن است هزینه ای بالا داشته باشند، و بدون دسترسی به ابزار مناسب برای کار، وب سایت هایی که کسب و کارها می توانند در داخل خود ایجاد کنند ممکن است به اندازه ای که می توانند صیقلی یا کاربردی نباشند.

در ادامه این مقاله از مجله اینترنتی، 10 سایت ساز عالی را برای کسب و کارهایی که بودجه پایینی دارند، معرفی خواهیم کرد. ویژگی های این سایت سازها را بخوانید تا تصمیم بگیرید کدام سایت ساز به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.

1. WordPress

برای کسب و کارهایی که بودجه پایینی دارند، وردپرس به دلیل تعادل در پیچیدگی و مقرون به صرفه بودن متمایز است. با ارائه انبوهی از قالب ها و افزونه های کاربردی، وردپرس برای کسانی که به دنبال مقیاس پذیری و انعطاف پذیری هستند ایده آل است. این پلتفرم طیف وسیعی از نیازهای تجاری، از وب سایت های اساسی گرفته تا راه حل های پیچیده تجارت الکترونیکی را بدون نیاز به سرمایه گذاری مالی زیاد برآورده می کند.

2. Squarespace

Squarespace یک پلتفرم بصری با طیف وسیعی از قالب ها و گزینه های سفارشی سازی برای ساخت یک وب سایت حرفه ای بدون صرف هزینه های هنگفت است. اگر شما یک شرکت طراحی سایت هستید، از Squarespace برای مشتریانی استفاده کنید که نیاز به ایجاد سریع سایت برای کسب و کار خود دارند.

سایت ساز

3. سایت ساز با رابط کاربری کشیدن و رها کردن، و الگوهای متنوع

سایت سازهای زیادی وجود دارند که همچنان ارزش قابل توجهی در بودجه ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که سایت ساز انتخابی شما دارای یک رابط کاربرپسند کشیدن و رها کردن است، طیف متنوعی از الگوها را ارائه میدهد و از بازار اپلیکیشن قوی برخوردار است. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به تخصص فنی گسترده، ویژگی های پیچیده را ترکیب کنید.

4. Webflow

Webflow در مقایسه با بسیاری از سایت سازها، سطح بالایی از انعطاف طراحی را ارائه می دهد. این به ویژه مورد علاقه طراحان و کسانی است که دانش توسعه وب دارند، زیرا امکان سفارشی سازی دقیق ظاهر و احساس وب سایت را بدون نیاز به برنامه نویسی گسترده فراهم می کند.

5. Wix

صاحبان کسب و کارها سال ها از قالب های وردپرس برای سایت های محتوا محور و از Shopify برای سایت های تجارت الکترونیک استفاده کرده اند، اما آخرین نسخه Wix بسیار فوق العاده است. Wix سطحی از هوش مصنوعی را ادغام کرده است که به شما امکان میدهد سایت هایی را به سرعت، بصری و با یک رابط ایجاد کنید. هنگام کار با این سایت ساز حس خواهید کرد که با یک طراح انسانی کار می کنید. استفاده از Wix را برای ساخت سایت شرکت های بزرگ توصیه نمی کنیم، اما برای سایت های کوچک و اسپین آف ها، عالی است.

6. Duda

دودا یکی از بهترین سایت سازها می باشد. استفاده از Duda آسان است و بهترین ویژگی های طراحی و سئو را ارائه می دهد. زمان بارگذاری سریع است و ما مجبور نیستیم با ارتقاء پلاگین مشکلی ایجاد کنیم. با قیمت بسیار مقرون به صرفه، به نظر بسیاری جزو بهترین راه حل طراحی وب سایت است.

سایت ساز معتبر

7. سایت ساز معتبر با عملکردی مطابق با نیازهای شما

زمانی که به دنبال بهترین سایت ساز برای شروع کسب و کار اینترنتی خود هستید، صرفاً به بودجه اولیه خود نگاه کنید. چند ماه پس از استفاده از یک سایت ساز، ممکن است متوجه شوید که سازنده شما دیگر پشتیبانی نمی کند، یا کاملاً از کار افتاده است، یا متخصصانی که می توانند به شما کمک کنند بسیار گران هستند. نیازهای خود را با عملکرد هماهنگ کنید و اعتبار شرکت طراح را بررسی نمایید.

8. HighLevel

HighLevel یک ابزار عالی است. این سایت ساز نه تنها می تواند یک سایت وردپرس موجود یا جدید را میزبانی کند، بلکه حاوی یک وب سایت کشیدن و رها کردن است که می تواند یک وب سایت را در چند ساعت راه اندازی و اجرا کند. ابزارهایی مانند برنامه‌ریزی و زمان‌بندی شبکه های اجتماعی، ردیابی تجزیه و تحلیل، مدیریت مکالمه، پیام های متنی SMS (اس ام اس یک به یک و انبوه) و …، از ویژگی های این سایت ساز خوب است.

9. HubSpot

برای شرکت هایی که با بودجه پایین کار می کنند، ما سایت سازی را توصیه می کنیم که شما را در خود درگیر نکند. سرویس هایی مانند Wix، Squarespace، Square و مواردی از این دست اغلب دور شدن از آنها را زمانی که فراتر از توانایی‌هایشان بالغ می شوید، دشوار می کنند. ما سایت ساز HubSpot را برای یک شرکت فروش محور با نگاهی به بازاریابی توصیه می کنیم.

website builder

10. سایت سازی که استفاده از آن را ساده است

صادقانه بگوییم، بیشتر پلتفرم های سایت ساز ترکیبی از قیمت گذاری، ویژگی ها و خدماتی خواهند داشت که میتوانند تقریباً برای هر شرکتی کار کنند. نکته مهم این است که یکی را انتخاب کنید که استفاده از آن راحت تر است. این کار توانایی شما را نه تنها در ساختن سایت، بلکه در بهبود مستمر آن نیز افزایش می دهد. پس از سایت سازی استفاده کنید که ارزشش را داشته باشد.