آزادی مالی را با 10 ایده برتر درآمد غیرفعال برای توسعه دهندگان وب را پیدا کنید. با خواندن این مقاله می توانید درآمد غیرفعال خود را در کمترین زمان ممکن بدست آورید.

توسعه وب یک مهارت بسیار مورد توجه است که می تواند فرصت های زیادی را برای کسب درآمد باز کند. با این حال، کار به عنوان یک توسعه دهنده وب نیز می تواند سخت و استرس زا باشد، به‌ خصوص اگر مجبور باشید با ضرب‌الاجل‌های سخت، پروژه‌ های پیچیده و مشتریان سخت گیر مقابله کنید. اگر به دنبال راه هایی برای تنوع بخشیدن به منابع درآمد و کاهش اتکا به درآمد فعال خود هستید، ممکن است بخواهید درآمد غیرفعال را در نظر بگیرید.

در این مقاله از مجله اینترنتی، ما 10 ایده درآمد غیرفعال را برای توسعه دهندگان وب به اشتراک خواهیم گذاشت:

1. راه اندازی یک کسب و کار توسعه دهنده محصول SAAS

یک راه حل SaaS می تواند یک راه عالی برای توسعه دهندگان وب برای کسب درآمدهای مکرر باشد. شما می توانید با ایجاد راه حلی که به یک مشکل مشترک برای سایر مشاغل رسیدگی می کند، پایگاه کاربری قابل توجهی را ایجاد کنید و از هزینه های عضویت درآمد ثابتی کسب کنید. هنگامی که محصول شما ایجاد شد، می‌ تواند بدون نیاز به کار مداوم زیاد به کسب درآمد ادامه دهد و به شما زمان می‌ دهد تا روی سایر فعالیت‌ های مرتبط با تجارت تمرکز کنید.

2. راه اندازی یک کسب و کار بازاریابی وابسته

می توانید با استفاده از بازاریابی وابسته برای تبلیغ کالاها یا خدمات افراد دیگر درآمد کسب کنید. برای هر خریدی که از طریق پیوند وابسته ویژه خود انجام می دهید، کمیسیون (پول) دریافت خواهید کرد. شما می توانید از تخصص خود به عنوان یک توسعه دهنده وب برای ارائه محتوایی استفاده کنید که بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت کند و کالاهایی را که با آنها مرتبط هستید را تبلیغ کند. هنگامی که مواد شما توسعه یافت، در نهایت می تواند به درآمدزایی ادامه دهد.

3. راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی جواهرات

شما می توانید کالاهای خود را به یک پایگاه مشتری بزرگ بفروشید و با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی جواهرات، درآمد غیرفعالی کسب کنید. یک فروشگاه آنلاین کاربر پسند و جذاب که محصولات شما را نمایش می دهد می تواند با استفاده از تخصص شما به عنوان یک توسعه دهنده وب ساخته شود. هنگامی که فروشگاه شما راه اندازی شد، ممکن است بدون نیاز به کار مداوم، به کسب درآمد ادامه دهد.

4. راه اندازی یک شرکت تولید محتوا

به عنوان یک توسعه دهنده وب، راه اندازی یک کسب و کار تولید محتوا ممکن است راهی عالی برای کسب درآمد غیرفعال باشد. شما می توانید کار را به دیگران نیز محول کنید و بر توسعه کسب و کار تمرکز کنید و در عین حال با به کارگیری نویسندگان و ویراستاران اضافی، از درآمد خود کم کنید. وقتی تیمی دارید، کسب و کار شما ممکن است بدون دخالت مستقیم شما به کسب درآمد ادامه دهد و به شما این آزادی را بدهد که ادامه دهید و روی پروژه های دیگر تمرکز کنید.

5. راه اندازی یک تجارت باکس اشتراک

مشتریانی که مشترک می شوند تا مجموعه خاصی از محصولات را به صورت ماهانه از یک تجارت باکس اشتراک دریافت کنند. از آنجایی که مشتریان از دریافت طیف وسیعی از محصولات از برندهای مختلف استقبال می کنند، جعبه های اشتراک در حال حاضر مد روز هستند.

6. فروش محصولات دیجیتال

دارایی های دیجیتال مانند تصاویر استوک و مدل های سه بعدی را می توان توسط توسعه دهندگان وب ساخته و فروخت. استفاده از دارایی های دیجیتال ساده است و می تواند برای چندین سال درآمد ایجاد کند. بهترین محصولات دیجیتال هستند. ساختن آن ها ساده، به اشتراک گذاری ساده، و روشی عالی برای رشد کسب و کار است.

7. یک وبلاگ فناوری راه اندازی کنید

وبلاگ نویسی به یک سرمایه گذاری سودآور برای افرادی تبدیل شده است که تخصص مناسبی دارند و می توانند به طور موثر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. با به اشتراک گذاری اطلاعات ارزشمند، وبلاگ نویسان این فرصت را دارند که از طریق کانال های مختلف مانند بازاریابی وابسته، حمایت های مالی و تبلیغات گوگل درآمد کسب کنند.

8. راه اندازی یک کسب و کار با قالب وردپرس

توسعه دهندگان وب این گزینه را دارند که قالب های وب سایت را بسازند و آنها را برای فروش در بازارهای دیجیتال مانند ThemeForest ارائه دهند. هنگامی که یک قالب ساخته می شود، این پتانسیل را دارد که به طور مداوم بدون نیاز به کار اضافی از سوی توسعه دهنده، درآمد ایجاد کند.

9. راه اندازی یک پلتفرم میزبانی وب سایت (هاستینگ)

توسعه دهندگان وب می توانند خدمات میزبانی وب سایت را به مشتریان خود ارائه دهند یا بسته های میزبانی را در پلتفرم های آنلاین به بازار عرضه کنند. میزبانی وب سایت ها این پتانسیل را دارد که به عنوان یک جریان درآمد غیرفعال ارزشمند عمل کند، زیرا مشتریان به طور مداوم برای خدمات میزبانی پرداخت های مکرر انجام می دهند.

10. یک فروشگاه Etsy راه اندازی کنید

سایت Etsy به عنوان یک پلتفرم مشهور برای افراد خلاق برای بازاریابی کالاهای خود است و توسعه دهندگان وب می توانند با ایجاد یک فروشگاه جذاب و کاربر محور از این فرصت استفاده کنند. پس از ایجاد فروشگاه، می توانید چندین راه درآمد غیرفعال را از طریق اقداماتی مانند اصلاح فهرست محصولات، استفاده از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ فروشگاه و همکاری با تأثیرگذاران برای افزایش دیده شدن آن ایجاد کنید.

نتیجه گیری

با توجه به 10 ایده گفته شده در این مقاله، می توان نتیجه گرفت که توسعه دهندگان وب امکانات متعددی برای ایجاد منابع درآمد غیرفعال دارند. از طریق بهره گیری از تخصص خود در توسعه وب، آنها می توانند محصولات و خدماتی ایجاد کنند که پس از راه اندازی اولیه، بدون نیاز به دخالت مستقیم بعدی، درآمدزایی داشته باشد. ایده هایی مانند کسب و کارهای SaaS، بازاریابی وابسته، فروشگاه های آنلاین، تولید محتوا و میزبانی وب سایت ها از جمله گزینه هایی هستند که توسعه دهندگان می توانند برای کسب درآمد غیرفعال مورد بررسی قرار دهند. با بهره گیری از این راهکارها، آنها قادر خواهند بود منابع درآمدی پایدار و بلندمدتی را بدون نیاز به درگیری روزانه ایجاد کنند.