به نقل از خبرگزاری ها، در حالی که چند روز از اعلام نتایج قرعه کشی مرحله 25 زمان سپری میشود شرکت ایران خودرو در اقدامی دوباره دومین طرح فروش مشارکت در تولید 6 محصول خود را از امروز (پنج شنبه) به مدت 3 روز (تا پایان روز شنبه 29 آبان ماه) برگزار خواهد کرد. خودروهایی که به برندگان این طرح مشارکتی تعلق خواهد گرفت در بهمن و اسفند سال 1401 تحویل داده خواهد شد و قیمت خودرو تحویلی مطابق با قیمت روز تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

البته این در حالی میباشد که مرحله پیشین فروش محصولات ایران خودرو، در قالب مشارکت در تولید با موعد تحویل خودروها در آذر و دی ماه سال 1401، بطور دقیق سه هفته پیش (6 آبان ماه) برگزار شد و اکنون نیز شرکت ایران خودرو به اجرای مرحله دوم این طرح در آبان ماه 1400 پرداخته است.

این شرکت خودروسازی از علاقه مندان برای مشارکت در تولید 6 محصول خودرویی، با نام های دناپلاس توربوشارژ و نیز دناپلاس توربوشارژ با گیربکس شش سرعته،‌ تارا دستی، پژو 207 دستی با سقف شیشه‌ای، رانا پلاس و سورن پلاس دعوت نموده است تا برای ثبت نام در این مرحله از فروش محصولات خود در قالب مشارکت در تولید ثبت‌نام نمایند.

طرح مشارکتی از امروز (پنجشنبه 27 آبان ماه) به مدت 3 روز (تا پایان روز شنبه 29 آبان ماه) اجرا خواهد شد و انتخاب شدگانی که در طرح های قبلی موفق به واریز پول نشده‌اند نیز میتوانند با مراجعه به سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت‌نام اقدام کنند.

 

سایت فروش محصولات ایران خودرو

علاقه مندان جهت ثبت نام و شرکت در قرعه کشی خودرو میتوانند با مراجعه به وبسایت رسمی شرکت خودروسازی ایران خودرو در این سایت ثبت نام و در قرعه کشی شرکت نمایند. هم اکنون نیز پیش فروش محصولات ایران خودرو تا 29 آبان و به مدت 3 روز برای طرح مشارکتی در حال انجام است.

سایت رسمی ایران خودرو

 

مبلغ پیش پرداخت علی الحساب و موعد تحویل خودرو چه زمانی است؟

 

مبلغ پیش پرداخت علی الحساب

 

زمان قرعه کشی طرح مشارکت این 6 محصول ایران خودرو در روز (یکشنبه 30 آبان ماه) و دقیقا یک روز پس از پایان طرح  و در حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار خواهد شد. سپس، برندگان این طرح در سه روز بعد از آن فرصت خواهند داشت که پیش پرداخت علی‌الحساب وجه خودرو انتخابی خود را از طریق سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات این شرکت به آدرس esale.ikco.ir واریز نمایند تا ثبت نام آن ها نهایی بشود. مطمئنا در صورت عدم واریز پول پیش پرداخت ثبت نام برندگان خودرو کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.

در تصویر زیر نیز میتوانید سود مشارکت و انصراف در طرح مشارکت در تولید را که توسط شرکت خودرو سازی ایران خودرو اعلام شده است را مشاهده فرمایید.

سود مشارکت خودرو