معرفی 10 بیزینس کوچ برتر ایرانی

امروزه استفاده از یک بیزینس کوچ به یکی از نیاز های هر کسب و کار تبدیل شده است این شغل طرفداران زیادی هم دارد،اما متاسفانه عده ای از افراد هستند که بدون آموزشی در این حوزه،خود را بیزینس کوچ معرفی می کنند،به همین دلیل انتخاب یک بیزینس کوچ حرفه ای به یک چالش تبدیل شده.از این رو تصمیم داریم در این مطلب 10 بیزینس کوچ برتر ایران و فوق حرفه ای و قابل اعتماد را به شما معرفی کنیم.

10 بیزینس کوچ برتر ایران

رتبه 1 : بیزینس کوچ صابر اسکندری

مربی صابر اسکندری بنیان گذار علم بیزینس کوچینگ تخصصی صنعت زیبایی ایران و همینطور مرکز بیزینس کوچینگ آلفا است، او همچنین اولین بیزینس کوچ در صنعت زیبایی ایران است.
این بیزینس کوچ موفق ایرانی پژوهشگر، تهیه کننده و مجری برنامه چراغ قرمز (مصاحبه با غول های اقتصادی کشور) می باشد.او تا کنون ۱۰ عنوان کتاب در حوزه ی مدیریت، رهبری، تحول فردی، فروش و بازاریابی نوشته است و به بیش از ۲۰۰۰ مدیر در صنعت زیبایی مشاوره داده است و بیش از ۵۰۰۰۰ دانشجو در سرتاسر دنیا در کلاس های او شرکت کرده اند.
او پشت صحنه و بیزینس کوچ غول های صنعت زیبایی است و میتوان از او به عنوان رهبر کوچینگ صنعت زیبایی ایران یاد کرد.
مربی صابر اسکندری ۷ کسب و کار موفق دارد و میگوید کارآفرینی سریالی هدفی است که هر روز با آن زندگی می کند و برایش می جنگد. او میگوید فرمول موفقیت فقط یک چیز است:
بیاموز + بیاندیش + بکاربگیر + گندبزن + اصلاح کن = موفقیت
همینطور او معتقد است پول، ثروت، خوشبختی، روابط عاطفی خوب همه و همه اشانتیون آگاهی هستند بنابراین افراد همواره باید آموختن، کسب آگاهی و سرمایه گذاری روی خود را به سبک زندگی خود تبدیل کنند.

رتبه 2 : بیزینس کوچ مسیح جوادی

بنیانگذار اولین مرکز تخصصی بیزینس کوچینگ ایران (Iran Business Coaching) یا  (IBC)، تحلیلگر و استراتژیست ارشد کسب و کار، فارغ التحصیل دوره های بین المللی فدراسیون کوچینگ جهانی، مدیرعامل موسسه بین المللی تحلیل کسب و کار (شعبه ایران)، بیزینس کوچ حرفه ای بین المللی بوده و مدرک بین الملی FCA خود را از آکادمی بین المللی کوچینگ دریافت کرده است.

رتبه 3 : بیزینس کوچ محمد مهدی ربانی

آقای محمد مهدی ربانی بنیانگذار مجله پنجره خلاقیت می باشد. این مجله در حال حاضر با مدیریت آقای ربانی یکی از موفق ترین مجلات کارآفرینی ایران محسوب می شود. او همچنین مدیر مسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران به حساب می آیند.

رتبه 4 : بیزینس کوچ محمود معظمی

محمود معظمی ساکن کانادا و دارای چندین مدرک دانشگاهی می باشد. او دانش‌آموخته کارشناسی در رشته‌ی بیولوژی از دانشکده علوم دانشگاه تهران است و کارشناسی‌ارشد بیوفیزیک را با امتیاز +A از مرکز تحقیقات بین‌المللی بیوشیمی و بیوفیزیک (I.B.B) وابسته به دانشکده علوم دانشگاه تهران در سال ۱۳۵۷ دریافت کرده است.

رتبه 5 : بیزینس کوچ علی شاه حسینی

دکتر علی شاه حسینی دکترای تخصصی خود را در رشته مدیریت و برنامه ریزی گرفته است.همچنین او فوق لیسانس رشته روان شناسی بالینی می باشد. علی شاه حسینی بنیانگذار آکادمی مدیران پنج ستاره در ایران و کشورهایی از جمله ترکیه، گرجستان و… می باشد.

علی شاه حسینی ۵ جلد کتاب در حوزه کارآفرینی نوشته است و ۸ مقاله انگلیسی ایشان هم در مجلات علمی پژوهشی بین المللی و بیش از 40 مقاله فارسی هم در مجلات علمی پژوهشی داخلی به چاپ رسیده است.

رتبه 6 : بیزینس کوچ شهاب اناری

شهاب اناری در حال حاضر یک کوچ بین المللی است. او فارغ‌التحصیل مرکز استعدادهای درخشان (مرکز علامه حلی تهران) در مقطع دبیرستان و همینطور فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.استاد اناری در کنکور سراسری سال ۱۳۷۶ موفق به کسب رتبه اول در رشته تجربی شد. موفقیت‌های شهاب اناری در سال ۱۳۷۸ نیز ادامه داشت و جزو نفرات برتر آزمون کشوری علوم پایه پزشکی شد. او از سال ۱۳۷۶ شروع به تدریس زبان انگلیسی کرد و با ایجاد روش‌های جدید و ابداعی به بهترین مدرس زبان انگلیسی در کشور تبدیل شد.

رتبه 7 : بیزینس کوچ حسین طاهری

حسین طاهری متخصص هَکِّ رُشد کسب و کار می باشند. او دانش پژوه اقتصاد رفتاری، بیزنس کوچ ، دانش‌آموخته مدیریت کسب ‌و کار و همچنین مشاور تبلیغات، بازاریابی و توسعه برند، مدیر هنری و متخصص طراحی گرافیک می باشد. همینطور اون یک متخصص تولید محتوا می باشد.او مدیرعامل یکی از شرکت های مطرح تبلیغات و بازاریابی به نام آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ در ایران بوده و تاکنون مدیریت فنی و مشاوره بسیاری از پروژه های اثربخش تبلیغاتی را بر عهده داشته است.

رتبه 8 : بیزینس کوچ تیمور میری

تیمور میری به همراه مریم معتمد بنیانگذاران آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان (FCA) در سال ۹۲ می باشند. تیمور میری اولین فارسی زبانی است که موفق به اخذ MCC بالاترین سطح مدرک در فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF شده است.او حدود دو دهه تجربه در صنایع نفت و گاز و بیش از ۳ دهه تجربه رهبری دارد و یک کوچ حرفه ای مورد تایید مؤسسه گالوپ (Gallup) می‌باشد.

رتبه 9 : بیزینس کوچ ماهان تیموری

محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بنیانگذار هوش مالی در ایران است. ماهان تیموری تا به الان برای بیش از ۱۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده و در ۴۰۰ سمینار حضور یافته و بیش از ۳۶۰ ساعت کارگاه آموزشی برگزار کرده است. او می گوید رسالت من این است که به مردم کمک کنم تا به بالاترین سطح ثروت برسند.

رتبه 10 : بیزینس کوچ علی مسچی

علی مس چی کارآفرین و مدیر ۵ کسب و کار موفق است و بیش از ۲۸ سال تجربه مدیریت در زمینه کسب و کارهای موفق دارد. او مدرس دوره‌های مختلف کوچینگ، لایف کوچینگ، فروش، بازاریابی، مدیریت، رهبری کسب و کار، سیستم سازی و تیم ورک است و نویسنده و مؤلف کتاب‌های پاشنه آشیل کسب و کار، الفبای کوچینگ و مترجم کتاب مدیر در نقش کوچ می باشد و تاکنون ۷۶۵۰ ساعت مشاوره به سازمان‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و ۴۳۰۰ ساعت مشاوره فردی در کارنامه خود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع کوچینگ به سایت مرکز بیزینس کوچینگ آلفا به آدرس https://sabereskandari.ir/ مراجعه کنید .