در این متن می خواهیم راجع به ترمووود صحبت کرده و توضیحاتی را هم در خصوص قیمت ترموود ارائه دهیم. حال برای اینکه ترمووود را بهتر بشناسید، باید بگوییم این محصول، یکی از محبوب ترین فرآورده های چوبی به شمار می آید. محبوب به این خاطر که هم دارای کیفیت بالایی بوده و هم از زیبایی کامل برخوردار می باشد. شاید همین امتیازات باعث شده تا قیمت ترمووود با افزایش های نسبی همراه باشد.

خوب است بدانید که ترمووود در اثر حرارت دهی چوب طبیعی به دست می آید. البته حرارت دهی با اهداف خاصی صورت می گیرد. یکی از هدف هایی که در پشت این کار وجود دارد، افزایش مقاومت چوب می باشد. وقتی چوب طبیعی در معرض حرارت قرار می گیرد، رطوبت های باقیمانده را نیز از دست می دهد. در نتیجه با از دست دادن رطوبت، تبدیل به چوب مستحکم تر و مقاوم تر می گردد. چوبی که دیگر عوامل محیطی هم نمی توانند آن را تحت تاثیر قرار داده و تغییرات ظاهری و کیفی در آن به وجود آورند.

قیمت ترمووود

ترمووود قیمت بالاتری در برابر سایر محصولات چوبی را دارا میباشد.

ترمووود بشکلی چوب تیمار شده به شمار می آید، دارای بهای نسبتا بالاتری در مقایسه با چوب های دیگر می باشد. در واقع این موضوع می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. مثال: یکی از ادله ای که باعث شده این محصول، بهای بالاتری داشته باشد اینه که دارای ساختار سالم تری است.

شاید برخی از فرآورده های چوبی در ساختار خود دارای الکل و رزین و مواد شیمیایی باشند، ترمووود اینطور نیست. در نتیجه شما با یک چوب کاملا سالم و بی ضرر مواجه خواهید بود. طبیعی است که با وجود این مشخصه، قیمت ترمووود بیشتر باشد، چرا که ارزش کلی آن بالاتر است.

قیمت ترمووود مهمتر است یا کیفیت ترموود ؟

اگرچه قیمت ترمووود کمی بالاست، اما خیلی از معماران با پی بردن به ویژگی های مطلوب این محصول، همچنان آن را انتخاب می کنند. آنچه که ارزش یک محصول را مشخص میکند، کیفیت است که خوشبختانه ترموود از آن برخوردار می باشد. اهمیتی ندارد که قیمت ترمووود بالا باشد یا پایین.

قیمت در اولویت آخر قرار داشته و چندان اهمیتی نخواهد داشت. شاید شما در خرید ترمووود، قیمت آن را اولویت اول قرار دهید، اما باید بدانید این اولویت بندی اشتباه است. اگر آن را تغییر دهید، به رضایت بیشتری هم دست خواهید یافت.

قیمت ترمووود تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

آنچه که می خواهیم در این بخش راجع به آن صحبت کنیم، این است که قیمت ترمووود تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟ یا به عبارت دیگر کدام یک از عوامل بر ترمووود قیمت اثر می گذارند؟ برای یافتن پاسخ این سوال می توانید گزینه های زیر را دنبال نمایید:

 • کیفیت چوب یکی از عوامل موثر بر قیمت ترموود می باشد. نحوه تولید ترمووود و نحوه رنگ آمیزی آن، تاثیر مشهودی بر روی کیفیت آن خواهند داشت.
 • نوع چوب هم بر قیمت این محصول، تاثیرگذار خواهد بود. برای مثل ترمووود ساخته شده از چوب های نرم در مقایسه با ترمووود ساخته شده از چوب های سخت، ارزان تر است. به این دلیل که مقاومت کمتری دارد.
 • علاوه بر کیفیت اصلی چوب ترمووود، کوالیتی وکیفیت رنگ آن هم بی تاثیر در قیمت ترمووود نیست. محصولاتی که از رنگ های بهتری برخوردار می باشند، بی شک قیمت بیشتری دارند.
 • نوع چوب ترمووود از جمله ترمووود کوره ای ایرانی یا خارجی. نوع خارجی آن مثل ترمووود فنلاندی یا استونی دارای قیمت بیشتری است. نوع ایرانی این محصول هم قیمت کمتری دارد. به این دلیل که مراحل تولید را در داخل کشور سپری نموده است.
 • مشخصات فیزیکی و مکانیکی چوب ترمووود هم بر روی قیمت آن اثر می گذارند. چوب هایی که از مشخصات فیزیکی و مکانیکی قوی تر و بهتر برخوردار می باشند، قیمت بالایی خواهند داشت.
نمای ترموود
 • متراژ ترمووود درخواستی هم یکی دیگر از عوامل موثر به شمار می آید. طبیعتا اگر ترمووود با متراژ بیشتر را درخواست نمایید، باید بهای بیشتر بابت آن بپردازید.
 • البته باید ضخامت ترمووود را هم به موارد ذکر شده اضافه کنیم. ترمووود ضخیم، قیمت بیشتری را به خود اختصاص داده است.

انواع چوب ترمووود و قیمت هر یک از آنها

به جز عوامل ذکر شده در قسمت بالا، موارد دیگری هم وجود دارند که می توانند قیمت ترموود را دچار تغییراتی نمایند. برای مثال مدل های مختلف این محصول، در قیمت آن بی تاثیر نخواهند بود. در ادامه انواع چوب ترمووود را نام برده و توضیحاتی را راجع به قیمت آنها ارائه خواهیم داد:

 1. ترموود حاصل از چوب درخت عش یا زبان گنجشک

این نوع ترمووود دارای کیفیت فوق العاده ای است. چرا که از یک چوب سخت به دست آمده است. مقاومت این چوب، عالی بوده و زیبایی آن نیز بی همتاست. این محصول برای اجرا در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان انتخاب می شود. از آن به عنوان چوب نما بهره برده و نماهای بی نظیری را شکل داده اند. البته کفپوش های بسیار بادوام و دلنواز هم حاصل این چوب می باشند.

همچنین باید بگوییم این چوب دارای کیفیت ممتاز بوده و از سری چوب ها فنلاندی و وارداتی به شمار می آید. با توجه به همه این ویژگی ها، قیمت ترموود فوق، در سطح بالایی قرار خواهد داشت.

انواع ترموود
 1. ترموود کاج

این محصول از چوب نرم کاج تهیه شده و به همین دلیل قیمت مناسب تری را پیدا کرده است. پس اگر به دنبال دستیابی به قیمت ترموود ارزان هستید، می توانید این محصول را انتخاب نمایید. باید بگوییم این محصول در شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم بوده و تغییر نمی یابد. ضمنا وزن کمی داشته و برای اجرا در محوطه های باز پیشنهاد می شود. البته نور آفتاب برای آن، چندان مناسب نبوده و به همین دلیل بهتر است رنگ ترموود روی آن اعمال شود.

 1. ترموود کاج بی گره

این محصول هم جزو نرم چوبها بشمار میاید و از این رو قیمت مناسبی را به همراه دارد. مشخصات آن نیز مشابه با گونه قبلی بوده و می توانید برای خرید ترمو وود ارزان روی آن حساب باز کنید.

 1. ترموود اسپروس

این محصولی از چوب نرم است و استحکام و کیفیت خوبی را به خود اختصاص داده است. همچنین اگر قیمت ترمووود، اهمیت زیادی برای شما داشته و پایین بودن قیمت آن مهم است، می توانید این محصول را انتخاب فرمایید.

از کجا چوب ترمووود قیمت مناسب تهیه کنیم؟

یکی از سوالاتی که در ذهن شما خریداران شکل میگیرد، این است که از کجا می توانیم ترموود قیمت مناسب و ارزان را تهیه کنیم؟ بویژه حالا که خرید یک محصول ارزان قیمت، کار خیلی دشواری است. چرا که قیمت ها دائما نوسان داشته و این موضوع، نگران کننده به نظر میاید.

حالا مراکز مختلفی وجود دارند که می توانند انتظارات شما را برآورده نمایند. یکی از این مراکز که بهترین قیمت ترموووود را برای خریداران خود در نظر گرفته، مجموعه بست چوب می باشد.

با مجموعه ترمووود بست چوب، دیگر خرید ترموود ارزان، محال نیست

گروه فروش بست چوب یکی از بهترین مراکز فروش ترمووود به شما خریداران عزیز کمک خواهد کرد تا خرید لذت بخش و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

شما علاوه بر اینکه می توانید از طریق این مجموعه، بهترین قیمت ترمووود را دریافت نمایید، این امکان را هم خواهید داشت که در هر ساعت از شبانه روز و فارغ از مکان و زمان، خرید ترمووود ارزان را انجام دهید. بدون دغدغه قیمت و یا نحوه خرید این محصول را داشته باشید. بست چوب در کنار شماست تا یک خرید عالی و با قیمت ارزان و کیفیت بالا داشته باشید.

برای دریافت قیمت انواع ترموود ایرانی ترک استونی و فنلاندی با شماره های ذیل تماس بگیرید.

تماس با مجموعه ترمووود بست چوب:

09903732380

09122987342