سنگ دوزی یکی از بهترین راه ها برای زیباتر و غنی تر کردن لباس است. سنگ دوزی به استفاده از سنگ های رنگی مختلف برای تزئین لباس و افزودن به نقش های گلدوزی که قبلاً در آنجا ایجاد شده است، اطلاق می شود.

در حالی که برخی از لباس ها ممکن است هر دو، گلدوزی و سنگ دوزی را در قسمت های مختلف آن داشته باشند، یافتن کت و شلوار و شال با سنگ کاری که الگوی گلدوزی را نیز ایجاد می کند، غیر معمول نیست. سنگ های استفاده شده نیز معمولا سنگ های معمولی هستند.

وقتی صحبت از شال و روسری می شود که این روش را در خود جای داده اند، طرح های سنگ دوزی دستی محبوب ترین طرح های سنگ دوزی هستند، زیرا با دقت طراحی می شوند.

مطمئناً گزینه های بسیار متنوعی برای انتخاب وجود دارد و اینها می توانند تقریباً برای همه بانوان جذاب باشند، صرف نظر از سلیقه و ترجیحات آنها در مورد انتخاب مد. همین امر را می توان در مورد سنگ دوزی دستی نیز گفت. این نوع گلدوزی را می توان بر روی انواع پارچه های مختلف مانند پنبه، ابریشم نخی، چندری، مخمل، پشم، کتان و ابریشم ایجاد کرد.

پارچه معمولاً به صلاحدید طراح انتخاب می شود و بر اساس نوع لباس ایجاد شده یا برش ها و سبک هایی که قرار است استفاده شود، تصمیم گیری می شود. وقتی صحبت از ایجاد انواع طرح های گلدوزی می شود، سنگ دوزی گزینه بسیار خوبی است زیرا به خوبی کار می کند. این نوع کار نفیس است و همچنین بسیار محبوب می باشد.

مدل مانتو سنگ دوزی شده مجلسی اینستاگرام

جهت مشاهده انواع مدل مانتو سنگ دوزی شده مجلسی میتوانید به اینستاگرام ما accessory_boncuk مراجعه کنید. سفارش سنگ دوزی روی لباس های شما با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان آماده خواهد شد.

 

سنگ دوزی روی چه چیزهایی انجام می شود؟

  • انواع لباس
  • شال و روسری
  • کیف
  • کفش

 

لباس مجلسی سنگ دوزی شده جدید

جدیدترین لباس های مجلسی سنگدوزی شده را میتوانید در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید. همچنین با ارسال طرح دلخواه خود سفارش خود را ثبت نمایید. از مدل های آماده فروش نیز میتوان به شال و سردوشی اشاره کرد که، عکس های آن را میتوانید در پیج اینستاگرام ما accessory_boncuk مشاهده کنید.