تویوتا و لکسوس به عنوان دو خودروی خارجی و بسیار پر طرفدار در ایران شناخته می‌شوند. یافتن تعمیرگاه تویوتا و لکسوس که ارائه دهنده خدمات تخصصی باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است. به این نکته توجه کنید که سرویس منظم این نوع ماشین‌ها موجب عملکرد بهتر و جلوگیری از خسارت‌های جبران ناپذیر خواهد شد. در سرویس دوره‌ای خودرو مواردی همچون تعویض روغن موتور، بررسی لنت‌ها و بررسی سیستم ترمز انجام می‌شود. به این نکته دقت کنید که سرویس منظم خودرو موجب حفظ کیفیت موتور و کاهش خطر خرابی‌های جدی در آن می‌شود. در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین تعمیرگاه تویوتا و لکسوس، اطلاعاتی ارائه دهیم. جهت آگاهی از این موضوع ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

ویژگی‌هایی که یک تعمیرگاه تویوتا و لکسوس باید دارا باشد

تعمیرگاه‌های تخصصی خودروهای خارجی باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن به ارائه خدمات بپردازند. افرادی که در تعمیرگاه تویوتا و لکسوس کار می‌کنند، می‌بایست تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیر انواع خودروهای خارجی را دارا باشند. همچنین این نوع مراکز باید از تجهیزات و ابزارآلات مدرنی برای انجام تعمیرات خودرو استفاده کنند. در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که تعمیرگاه خودروهای خارجی باید از آخرین استانداردهای تعمیراتی روز دنیا استفاده کند. تنها در این صورت امکان تضمین خدمات فراهم خواهد بود. مجموعه خدمات خودرویی اُکا، با بکارگیری افراد متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

 

تعمیرگاه بنز و BMW

خدماتی که توسط تعمیرگاه تویوتا و لکسوس ارائه می‌شود

تعمیرگاه تویوتا و لکسوس می‌بایست ارائه دهنده خدمات تخصصی با بالاترین کیفیت باشد. این نوع خدمات شامل تعمیرات مکانیکی، تعمیرات برقی، تعمیرات بدنه، رنگ و … می‌شود. همچنین ارائه خدماتی همچون سرویس خودروهای تویوتا و لکسوس نیز در این نوع مراکز انجام می‌شود. تعویض روغن، تعویض فیلتر، تعویض قطعات فرسوده و بررسی سیستم ایمنی خودرو، از جمله اقداماتی است که باید هنگام سرویس دوره‌ای خودرو انجام شود. تعمیرگاه‌ خودروهای خارجی می‌بایست به ارائه پشتیبانی پس از تعمیرات نیز بپردازد.

هزینه خدمات قابل ارائه در این نوع مراکز

هزینه ارائه خدمات در تعمیرگاه تویوتا و لکسوس به عوامل مختلفی همچون تعداد قطعات مورد نیاز، تجهیزات مورد استفاده و … بستگی دارد. هزینه‌ها ممکن است بر اساس ساعت کاری، هزینه قطعات و لوازم یدکی محاسبه شود. به عنوان مثال، تعمیرات مکانیکی و برقی خودرو دارای هزینه بیشتری نسبت به هزینه رنگ و بدنه است. توصیه می‌کنیم عمل تعمیرات خودروهای تویوتا و لکسوس را در مراکز تخصصی و شناخته شده انجام دهید. با استفاده از خدمات قابل ارائه در مجتمع خدمات خودرویی اُکا، خیال شما بابت قیمت منصفانه و کیفیت خدمات آسوده خواهد بود.

انجام تعمیرات خودروهای تویوتا و لکسوس در مجتمع خدمات خودرویی اُکا

مجتمع خدمات خودرویی اُکا با بکارگیری بهترین تیم تخصصی در ایران، به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازد. افراد مشغول بکار در این مجموعه، دوره‌های آموزشی خود را زیر نظر بزرگترین کارشناسان خودرویی گذرانده‌اند. همانطور که می‌دانید، عمل تعمیر خودروهای خارجی به تخصص و تجربه بالایی احتیاج دارد. مجتمع خدمات خودرویی اُکا در بهترین نقطه تهران واقع شده است و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات، اقدام به ارائه خدمات می‌کند.

 

تعمیرگاه کیا و هیوندای

ویژگی‌های مجموعه خدمات خودرویی اُکا

مجتمع خدمات خودرویی اُکا در مساحتی گسترده و در موقعیت مکانی بسیار عالی قرار گرفته است. نیروهای مشغول بکار در این مجموعه، دوره‌های آموزشی خود را زیر نظر بزرگترین کارشناسان خودرویی کشور پشت سر گذاشته‌اند. به این نکته دقت کنید که عمل صافکاری خودروهای خارجی و لوکس به تخصص بالایی نیاز دارد. مجتمع خدمات خودرویی اُکا، با تکیه بر تجربه چندین و چند ساله و همچنین دانش فنی بالا، صافکاری خودروهای لوکس را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

مجتمع خدمات خودرویی اُکا سه بخش اصلی دارد:

تعمیرگاه تویوتا و لکسوس

تعمیرگاه بنز و BMW

تعمیرگاه کیا و هیوندای

خدمات تخصصی مجتمع خدمات خودرویی اُکا:

صافکاری pdr

دیتیلینگ (صفرشویی ، چرم دوزی ، …)

فیس لیفت

لیسه گیری و نقاشی

تعمیرموتور و گیربکس

سرویس های دوره ای

میزان فرمان

و…

ادرس ما :

یادگار امام شمال بعد از فرحزاد ورودی ایثارگران جنوب جنب دبیرستان 9 دی مجتمع خدمات خودرویی اُکا

021-26619264

09383333471

09383333472