عنوان درست است! تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت! اگرچه اگرچه این قیاس کمی عجیب و شاید غیرممکن بنظر میرسد چراکه این هریک از این بازیها در سبکی کاملا از یکدیگر هستند اما از سیاست های سوپرسل بخصوص فعالیت های چند ماه اخیرش بنظر میرسد این شرکت برای جذب یا حداقل حفظ بازیکنانش ، درحال الگو برداری از اپیک گیمز و بازی معروفش یعنی فورتنایت است اما چرا چه اساس است و تا چه اندازه حقیقت دارد؟

 

تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت

هیرو اسکین و آفرهای جذاب برای خریداران!

حدود پنج سال است که اسکین های جذاب و مناسبتی جایگاه خود را در میان دیگر آیتم های غیر رایگان کلش اف کلنز تثبیت کرده و طرفداران زیادی نیز دارد. اما اگر دقیق تر به این موضوع نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که در آن زمان اسکین های بازی فورتنایت بسیار در میان بازیکنان داغ بود و سود بسیار زیادی را نصیب کمپانی اپیک گیمز کرد. دقیقا در همینجا بود که ایده تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت در سوپرسل خلق شد و برای شروع اقدام به 3D کردن هیروها نمود تا بتواند بصورت فصلی یا مناسبتی برای آنها اسکین های مختلف ارائه کند

نکته جالب اینجاست که فورتنایت برای برای شخصیت اصلی بازی (یعنی شما) اسکین ارائه میکرد اما با توجه به اینکه در کلش اف کلنز شخصیت های زیادی داریم که اساسا از ابتدا بصورت 2D ساخته شده اند که تبدیل آنها به 3D برای سوپرسل بسیار هزینه بر بود و البته به زمان زیادی نیاز داشت تا بتواند به مرور در هر آپدیت تعدادی از آنها را به شکل 3D دربیاورد

بنابراین برای اجرایی کردن ایده تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت ، به سراغ هیروها رفت که هم تعدادشان کمتر بود و هم به عنوان شخصیت های کلیدی میتوان مانور بیشتری برای ایجاد قابلیت اضافی روی آنها داد! و اینگونه شد که اولین هیرو اسکین کلش اف کلنز با نام گلادیاتور کینگ در بلیط طلایی کلش اف کلنز در آوریل 2019 در دسترس بازیکنان قرار گرفت!

فروشگاه آیتم جداگانه و خارج از بازی!

شاید بتوان گفت ایجاد هیرو اسکین های کلش اف کلنز دلیل محکمی برای تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت نیست بنابراین به سراغ موضوع دوم یعنی فروشگاه ایتم خارج بازی میرویم! همه شما میدانید که اگر قصد تهیه جم داشته باشید باید کلش اف کلنز را باز کرده و به بخش فروشگاه بروید تا بتوانید بسته های جم را مشاده و خریداری کنید اما سوپرسل طی اقدامی ناگهانی و البته کپی کارانه از اپیک گیمز ، اقدام به راه اندازی وبسایتی برای آیتم های کلش اف کلنز نمود که حتی نام دامنه اش هم کاملا مشابه فروشگاه اپیک گیمز است!

 

فروشگاه سوپرسل - سوپرسل استور کلش اف کلنز

درحال حاضر سوپرسل این فروشگاه رو کاملا گسترش داده تا جایی که میتونید آفرها ، اسکین ، منظره ها و گلدپس رو با تخفیف ویژه ای نسبت به داخل بازی تهیه کنید ولی سوال اینجاست که چگونه؟ وارزون سیتی به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های فعال در حوزه گیمینگ ، در خدمات جدیدش اقدام به خرید از سوپرسل استور کرده تا بتواند قیمت بسیار ارزانتری به مشتریانش ارائه دهد و هم اکنون میتوانید خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز (کلیک کنید) را با قیمت فوق ارزان و البته رسید خرید از این وبسایت انجام دهید

 

تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت با اسکین شخصیت های معروف!

سوپرسل بالاخره در جدیدترین اقدام برای تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت ، برگ برنده خود را رو کرد و اسکین شخصیت های معروف را به بازی افزود! می 2024 اولین سیزنی است که کلش اف کلنز بصورت رسمی از ارلینگ هالند (ستاره تیم منچسترسیتی) فوتبالیست معروف دعوت کرد تا به نوعی سفیر کلش اف کلنز در دنیا باشد و به ازای آن ، بازیکنان میتوانند اسکین اختصاصی “کینگ هالند” که کاملا از چهره و شخصیت ارلینگ هالند استفاده شده است را دریافت کنند!

تا پیش از این تنها فورتنایت بود که از شخصیت های معروف دنیای موسقی ، سینما و فوتبال به عنوان اسکین بازی استفاده میکرد تا به نوعی باعث جذب مخاطب و البته درآمدزایی برای کمپانی شود اما حالا بنظر میرسد سوپرسل نیز همین سیاست را در پیش گرفته و از این پس در هرسیزن باید منتظر حضور یکی از شخصیت های معروف جهان در این بازی باشیم تا تبدیل کلش اف کلنز به فورتنایت بیش از پیش به حقیقت نزدیک شود!

اسکین کینگ هالند کلش اف کلنز