دو تیم فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیداری از هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 16:20 روز شنبه در استادیوم یکصدهزار نفری آزادی به مصاف همدیگر رفتند که در این دیدار تیم پرسپولیس با نتیجه 1 بر 0 در مقابل صنعت نفت آبادان به پیروزی رسید و شاگردان یحیی گل‌محمدی با 4 امتیازی شدن تیم توانستند به رده چهارم جدول رده‌بندی صعود نمایند.

سیامک نعمتی توانست در دقیقه ۴۳ تک گل این دیدار را برای تیم پرسپولیس از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

ترکیب تیم پرسپولیس : حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان (۷۸-آرمان رمضانی)، مهدی عبدی (۷۳-علی شجاعی)، مهدی شیری، وحید امیری، سعید آقایی و سیامک نعمتی.

ترکیب تیم صنعت نفت آبادان : فرزین گروسیان، حسین ساکی، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، حکیم نصاری (۵۷-محمدرضا غبیشاوی)، محمود مطلق‌زاده، حسن بیت‌سعید، طالب ریکانی (۷۹- محمد حسین زواری)، مهدی زبیدی (۵۷-احمد شریعت‌زاده) و رضا خالقی‌فر (۷۳-علی آل‌کثیر).

نیمه اول

دقیقه ۱۰: تلاش دو تیم صنعت نفت و پرسپولیس در هوای بارانی ورزشگاه آزادی تا این لحظه نتیجه ای دربر نداشت و هیچکدام از دو تیم موفق به خلق موقعیت خطرناکی نشدند.

دقیقه ۱۸: نفوذ وحید امیری از جناح چپ و ارسال این بازیکن در محوطه جریمه به سیامک نعمتی رسید که ضربه بی‌دقت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۲۹: مهدی عبدی روی پاس در عمق نوراللهی پشت مدافعان صنعت نفت به توپ رسید، اما مزاحمت مدافع آبادانی مانع از ضربه زدن مهاجم پرسپولیسی شد و توپ در اختیار گروسیان قرار گرفت.

دقیقه ۳۲: وحید امیری روی ارسال مهدی شیری خطرناک‌ترین صحنه این بازی را تا به اینجای کار روی دروازه صنعت نفت آبادان خلق نمود، اما ضربه سر این بازیکن را بازهم گروسیان در اختیار خود گرفت.

دقیقه ۳۸: ارسال وحید امیری روی خط شش قدم روی سر مهدی عبدی نشست، اما این بازیکن با بی‌دقتی ضربه خود را به بیرون از زمین فرستاد.

دقیقه ۴۰: خطای محمود مطلق‌زاده مدافع صنعت نفت آبادان روی بازیکن پرسپولیس محمدحسین کنعانی‌زادگان،این تیم را صاحب یک ضربه پنالتی کرد. مدافع تیم صنعت نفت آبادان در این صحنه از داور بازی کارت زرد دریافت نمود.

دقیقه ۴۳: سیامک نعمتی از روی نقطه پنالتی اولین گل تیم پرسپولیس در این بازی و اولین گل فصل این تیم را به ثمر رساند.

دقیقه ۳+۴۵: شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه را گروسیان دروازه بان تیم صنعت نفت در اختیار گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۶۰: توپ و میدان مانند نیمه اول بیشتر در اختیار سرخپوشان بود، اما دو تیم فرصتی را نتوانستند روی دروازه یکدیگر خلق کنند.

دقیقه ۶۳: همکاری خوب بازیکنان تیم پرسپولیس در این لحظه از بازی به نتیجه نرسید و نفوذ سعید آقایی از جناح چپ و ارسال این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: ضربه بی دقت علی شجاعی با اختلاف از بالای دروازه گروسیان راهی اوت شد.

دقیقه ۸۷: ضربه ایستگاهی بازیکن صنعت نفت را ریکانی با شوتی از راه دور به بیرون فرستاد.

دقیقه ۴+۹۰: یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به دلیل اعتراض به داور بازی کارت قرمز دریافت نمود و از کنار زمین اخراج شد.