چنانکه می‌دانید دانلود آهنگ جدید و قدیمی خوانندگان در تمام دنیا از طریق پلتفرم های قانونی با مجوز هنرمندان و شرکت های منتشر کننده در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و تمامی اشخاصی که در خلق اثر هنری موثر بوده اند از دانلود و فروش آن بهره مند می‌شوند.

اما در ایران متاسفانه اغلب مردم آهنگ های مورد علاقه خود را از طریق سایت های پخش آهنگ به صورت رایگان و بدون مجوز دانلود می‌کنند! و یا در بسیاری از موارد مخاطبان آهنگ ها را از فروشندگان غیر مجاز خریداری می‌کنند بدون اینکه خوانندگان از فروش آن سودی داشته باشند!

این موضوع نه تنها از نظر قانونی و شرعی اشکال دارد، بلکه سازماندهی و نظارت بر توزیع آهنگ‌ها را با مشکلات فراوانی روبرو کرده است.

در این بین به تازگی وب سایت های معتبری مانند رسانه موزیکا Musica.asia برای ارائه قانونی انواع آهنگ های مجاز و تولید شده در داخل کشور در دسترس مخاطبان قرار گرفته است که به طور کامل تحت نظارت سازمان ارشاد و سایر نهاد های ناظر قرار دارد و تمامی تک آهنگ ها و آلبوم ها را با مجوز تولید کننده آن ارائه می‌کند تا خوانندگان نیز از فروش و توزیع آن بهره مند شود.

حتی در بسیاری از موارد با هماهنگی هایی که با هنرمندان صورت گرفته است آهنگ ها به صورت رایگان برای دانلود در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

وب سایت موزیکا بعنوان یکی از برترین رسانه های موسیقی ایران و بعنوان حامی هنرمندان عرصه موسیقی، جدید ترین آثار هنری خوانندگان ایرانی را منتشر می‌کند.

در “سایت موزیکا” می‌توانید نام جدید ترین و خاطره انگیز ترین ترانه ها و یا نام خوانندگان را جستجو کنید و یا با مراجعه به دسته بندی های مختلف آهنگ های مورد علاقه خود را پیدا کنید. آهنگ ها با توجه به انواع سبک‌های های موسیقی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

به عنوان مثال برترین های سبک آهنگ سنتی منتشر شده توسط استادان، خوانندگان و نوازندگان معروف را می‌توانید دانلود کنید.

پرطرفدار ترین آهنگ ها در بخش دانلود آهنگ شاد عروسی و ریمیکس جدید و قدیمی و یا آهنگ های تریبال در این سایت ارائه شده است و برای علاقه مندان به سبک آهنگ رپ نیز تنوع قابل توجهی وجود دارد.

همچنین می‌توانید آثار مداحان معروف را در بخش دانلود مداحی پیدا کنید. در این بخش مداحی محرم، عاشورا، اربعین، مداحی شهادت حضرت علی، ایام فاطمیه و… برای علاقه مندان در درسترس قرار دارد.

در بخش دیگری با عنوان دانلود موسیقی نواحی می‌توانید آهنگ های پرطرفدار آذری، گیلکی، عربی، کردی، لری، بختیاری، بندری و سایر آهنگ های محلی دیگر مناطق کشور را دریافت کنید.

همچنین موزیکا به صورت منظم آلبوم های گلچین/و خوانندگان، گلچین ماه، گلچین سال، گلدن هیتس و گلچین آهنگ هایی با موضوعات مختلف (همچون گلچین آهنگ شاد، گلچین آهنگ ماشین، گلچین آهنگ عروسی و…) را به صورت اختصاصی و برای اولین بار در ایران، منتشر می‌کند تا علاقه مندان بتوانند به سادگی به سبک های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

چکیده مقاله

سایت موزیکا یکی از برجسته ترین و بزرگ ترین سایت های ایرانی در زمینه موسیقی و دانلود آهنگ جدید می باشد این سایت فعالیت خود را از 5 سال پیش با تیمی 4 نفره آغاز نموده است و به لطف کاربران خوش سلیقه خود توانست مسیر موفقیت را با سرعت پیموده و هم اکنون یکی از برنده های برتر موسیقی فارسی باشد که توانسته روزانه هزاران تشنه موسیقی را سیراب نماید. و با توجه به نیاز کاربران خود تریبال و ریمیکس های اختصاصی با بیس های متفاوت را مطابق خواسته موسیقی دوستان فراهم کند

اگر شما هم دنبال سایت دانلود آهنگ های پرطرفدار ایرانی و بروز هستید، میتوانید در رسانه ی پرسرعت موزیکا با امکانات زیاد و سرعت بالا دانلود کنید و در واقع تمامی این موزیک ها با بهترین کیفیت و با کاور اصلی و متن آهنگ قابل دریافت هستند.

آثار جدید خواننده های پاپ، سنتی، محلی، راک و تمامی سبک های محبوب که شنوندگان زیادی دارند.

شما دوستداران موسیقی فارسی میتوانید متن کامل آهنگ ها را به طور کامل و فارسی روان بخوانید .