اگر راه های زیادی را تست کرده اید تا در نتایج گوگل بالا بیایید اما موفق نشده اید، به احتمال زیاد باید به فکر خرید بک لینک برای سایتتان باشید. بسیاری از سایت‌ ها یا وبلاگ ها در صورت پرداخت پول به سایت شما لینک می دهند، که شما می توانید با بررسی موضوع سایت، قدرت سایت، کیفیت محتوا و … بک لینک مورد نظر خود را تهیه کنید.

سوال اساسی این است که، آیا خرید بک لینک بی خطر است؟ بهتر است نگاهی به نظرات و استدلال های مختلف بیندازیم.

آیا باید بک لینک بخرید؟

به نظر می رسد که در صورت امتناع از خرید بک لینک، دریافت لینک از طیف وسیعی از وب سایت های با کیفیت بالا و هم موضوع با سایتتان را از دست خواهید داد.

اگر بخواهیم واقع بین باشیم، در برخی موضوعات تنها راه رقابت با دیگر سایت ها خرید لینک خواهد بود. به عنوان مثال سایت های خدماتی یا سایت هایی که تولید محتوا ندارند. یا سایت هایی با موضوعاتی همچون بیمه، شرط بندی و امور مالی همگی حجم بسیار زیادی از لینک‌ ها را خریداری می نمایند. با این اوصاف، این کار باید به روشی بسیار کاربردی و کیفیت بالا انجام شود تا به سئو سایت شما ضربه ای وارد نشود.

موضع گوگل در اینباره چیست؟

بهتر است ابتدا این را مد نظر داشته باشیم که، جستجوگر گوگل مخالف خرید بک لینک توسط صاحبان سایت ها نیست، بلکه مخالف استفاده از ابزارهای اشتباه برای انجام این کار است.

طبق اطلاعات درج شده در سایت این موتور جستجوگر، هر لینکی که برای دستکاری رتبه بندی صفحات یا رتبه‌ بندی یک سایت در نتایج گوگل باشد، ممکن است بخشی از نقض دستورالعمل‌ های وبمستر گوگل در نظر گرفته شود.

نه تنها گوگل بلکه دیگر جستجوگر ها نیز هیچ روشی برای به دست آوردن اینچنین نتایجی را دوست ندارند.

موضع گوگل درباره خرید بک لینک

با این وجود، خرید و فروش بک لینک ها بسیار رایج هستند. بسیاری از افراد در سئوکار نیز این کار را انجام می دهند و امروزه ظاهراً گوگل از مجازات افرادی که بک لینک خریداری می کنند منصرف شده است.

امروزه بسیاری از صاحبان وب سایت ها و کسب و کار ها ارزش لینک هایی که خریداری میکنند را درک می کنند.

دیگر همانند چند سال پیش ایجاد بک لینک به راحتی نیست و بسیاری از صاحبان وب سایت ها تنها در صورتی به شما لینک می دهند که به آنها پول پرداخت کنید. در واقع حقیقت ماجرا این است که صاحبان سایت های دارای محتوای با کیفیت می دانند که می‌ توانند از فروش بک لینک درآمد کسب کنند و این امر امروزه منتهی به خرید بک لینک شده است.

دلایل خرید بک لینک چیست؟

بسیاری از کسب و کار ها در اینترنت بک لینک خریداری می کنند و دلایل خوبی نیز برای این کار دارند. یکی از این دلیل ها صرفه جویی در زمان و ایجاد فرصت های بهتر است. با این حال، برخی از مزایای دیگری که می توانید با خرید بک لینک از آنها بهره مند شوید در زیر ذکر شده است. مطمئناً این نکات باعث می شود با اطمینان خاطر اقدام به خرید نمایید.

دلایل خرید بک لینک
  • صرفه جویی در زمان

شروع از صفر تا صد در بازار اینترنتی هم نامشخص و هم زمان بر خواهد بود. به همین دلیل، بسیاری از شرکت ها بک لینک را خریداری می کنند زیرا باعث صرفه جویی در زمان می شود. منظور بدست آوردن مخاطب است.

از آنجایی که روند لینک سازی در اینترنت تنها بخشی از ایجاد یک حضور موفق است، بسیاری از صاحبان سایت ها نمی توانند منتظر باشند تا این روند به صورت طبیعی رخ دهد. خرید بک لینک این پتانسیل را دارد تا صاحبان مشاغل دیگر را که فقط منتظر ایجاد لینک های طبیعی هستند، به راحتی شکست دهید.

استراتژی ایجاد پیوندها (لینک ها) نیز زمان بر است و امکان دارد وقت و انرژی شما را از کارهایی مانند تولید محتوای با کیفیت و کاربر پسند، اصلاح محصولات یا تقویت حضور شما در شبکه های اجتماعی دور نماید. به همین جهت با لینک های پولی می توانید در زمان خود صرفه جویی نمایید.

  • مخاطب داخلی

خرید بک لینک در یک سایت معتبر با محتوای اختصاصی به معنی دنبال کردن هدفمند افراد از سایت شما هستند. به این ترتیب، نگاه های بیشتری به محتوای سایتتان معطوف خواهد شد و افراد بیشتری برای کسب اطلاعات روی لینک کلیک خواهند کرد.

دریافت این نوع بک لینک نه تنها باعث می شود گوگل به شما رتبه بهتری بدهد، به طور مستقیم نیز به کسب و کار شما کمک می کند تا به کاربر معرفی شود. اگر لینک سایت شما در وبسایت های مناسب یافت شود، می توانید بخشی از دنبال کنندگان آن سایت را به مشتری خود تبدیل کنید.

بایدها و نبایدهای خرید بک لینک

هنگام خرید بک لینک، حتما این نکات مهم را مدنظر داشته باشید و رعایت کنید. بررسی کیفیت و ارزش سایت ها می تواند به شما کمک کند تا بهترین خرید را داشته باشید و در نتایج گوگل رتبه های بهتری کسب کنید.

بایدها و نبایدهای خرید بک لینک

بایدها

1.خرید بک لینک در سایت های معتبر و هم موضوع.
2.مستقیماً با مدیران سایت مورد نظر ارتباط برقرار نمایید.
3.اطمینان حاصل کنید که سایت شما قبل از خرید بک لینک محتوای کامل و با کیفیت داشته باشد.
4.در سایت هایی که مخاطبانشان با شما همپوشانی دارند، تبلیغ کنید

نبایدها

1.کیفیت را فدای کمیت نکنید. به آسانی میتوانید با بررسی دامین آتوریتی یا DR، کیفیت سایت را تشخیص دهید.
2.نظرات خود را در مورد بک لینک ها و رپورتاژ آگهی های درج شده ارسال نکنید.
3.کورکورانه به کیفیت یک سایت اعتماد ننمایید.
4.از بک لینک ها به عنوان برنامه ارتباطی انفرادی خود استفاده نکنید.

خرید بک لینک های سمی

از خرید بک لینک های سمی اجتناب کنید.

اگر داشتن پیوند های(بک لینک ها) با کیفیت بالا می تواند برای سایت شما مفید باشد، بک لینک های اشتباه به همان اندازه می توانند سمی باشند و به رتبه بندی سایت در نتایج ضربه اساسی وارد کنند یا حتی به طور کامل از نتایج حذف شود. این نوع لینک های غیر طبیعی و مضر از سایت های بی کیفیت یا مشکوک می آیند. حتی ممکن است لینک های مورد نظر دستکاری شده و با استفاده از روش های سئو کلاه سیاه ساخته شوند. شما باید از پیوندهای خطرناک و غیرمفید دوری نمایید زیرا آنها می توانند در درازمدت آسیب بیشتری نسبت به سود داشته باشند.

چرا بعد از خرید بک لینک باید آن را ماهانه شارژ کنیم؟

همانطور که عنوان کردیم، دلیل اینکه صاحبان کسب و کار ها برای بک لینک ها هزینه پرداخت می کنند، این است که می دانند این پیوند (لینک) چقدر ارزشمند است. همچنین قرار دادن لینک در وب سایت هزینه های خود را دارد و به همین جهت صاحبان وب سایت ها فکر می کنند عادلانه خواهد بود که در مقابل درج بک لینک وجهی نیز دریافت نمایند.

اگر تا به حال درآمد های یک وبلاگ نویس یا مدیران سایت ها را بررسی کرده باشید، متوجه می شوید که این افراد با فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک هزینه های سایت و تولید کنندگان محتوا را پرداخت می کنند.

ساخت بک لینک رایگان بسیار سخت است!

اگر سال هاست که در اینترنت فعالیت می کنید، شاید خاطرتان باشد که فقط با راه‌ اندازی تکنیک هایی بدنام مانند SkyScraper، مدیران سایت ها می توانستند در کمترین زمان تعداد بسیار زیادی لینک رایگان دریافت نمایند.

بک لینک رایگان

اما امروزه در بسیاری سایت ها از جمله شبکه های اجتماعی، یا امکان درج لینک وجود ندارد یا لینک های رایگان درج شده بصورت نوفالو خواهند بود. به همین جهت ساخت بک لینک رایگان کمی زمان بر شده است و باید با بررسی سایت های مختلف بدنبال بک لینک با کیفیت باشید. با ایجاد اکانت در شبکه های اجتماعی و درج کامنت در بخش نظرات در سایت ها نیز می توانید بک لینک رایگان دریافت نمایید.

لیست بک لینک رایگان

اگر قبل از خرید بک لینک با کیفیت می خواهید تعدادی بک لینک رایگان دریافت کنید، میتوانید از دو لیست که در زیر قرار داده ایم استفاده کنید. همانطور که گفته شد، شاید لینک ها نوفالو باشند اما ارزش قابل قبولی دارند.

  • لیست سایت با دامین آتوریتی بالای 90

لیست زیر مربوط به 500 سایت با بالاترین رتبه بندی در سایت Moz.com می باشد. این سایت ها دامین آتوریتی و کیفیت بالایی دارند و روزانه میلیون ها کاربر از این سایت ها بازدید می کنند. شما میتوانید با ایجاد اکانت در این سایت ها اقدام به دریافت بک لینک رایگان کنید.

دانلود لیست Moz top 500

  • لیست سایت با بالاترین DR

لیست زیر نیز مربوط به سایت هایی با بالاترین رتبه بندی در Ahrefs.com می باشد. 100 سایت نخست در این لیست بالاترین رتبه در اینترنت را به خود اختصاص داده اند و 100 سایت بعدی مربوط به سایت های برتر تنها در کشور آمریکاست. این سایت ها نیز مناسب دریافت بک لینک رایگان هستند که شما میتوانید با مراجعه با لینک های درج شده بک لینک رایگان ایجاد کنید. البته در تعدادی از این سایت ها میتوان رپورتاژ آگهی نیز درج کرد.

مشاهده لیست Ahrefs Top DR

خرید بک لینک از مجله اینترنتی

در صورتی که نیاز به خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی با کیفیت و معتبر از سایت ما دارید، میتوانید از طریق آی دی تلگرامی [email protected] در ارتباط باشید. سایتی که هم اکنون آن را مشاهده می کنید دارای دامین آتوریتی 79 و پیج آتوریتی 84 می باشد. جهت مشاهده شرایط خرید بک لینک به صفحه: تبلیغات مراجعه فرمایید.